Miskolcon már több tízezer embert húztam ki a sz@rból. Ezek mennek

Bejelentés!
Indulok Miskolcon a 2024-es önkormányzati választáson, mint valóban független polgármester jelölt.
és látva az elmúlt hetek, hónapok, évek eseményeit, nagy szüksége van Miskolcnak arra, hogy valaki kihúzza a szarból.
FINTOR 2024
Bővebben a céljaimról, programomról itt olvashat:

12 Responses

  1. na, megvan az idei kopcsó
    spoiler: várhatóan ettől lejjebb már nem lesz, kitartás miskolciak!

    11
  2. Egyre több bejelentkező polgármesternek. Mi a valódi cél? Több induló hatására szanaszét szavazó emberek szavazatok megoszlása így valójában arra megy ki a játék, hogy a fidesz „saját malmára hajtsa a vizet” ki vagyunk cselezve emberek így akar visszajönni az ellenzéki városokba a fidesz vezetés erről szól a piszkos játékuk.

    7
    1
  3. gazdasági megrendelésért vállalt politikai szerep, szerintem aki képben van, az nagyon jól tudja hogy a fideszes jelöltek nagy része is így lett jelölt, vagy kap valamit cserébe, vagy már eleve fidesz/fideszközeli alkalmazott, és most „kérnek” valamit cserébe, ez ilyen egyszerű, már rég – egyszerű emberkereskedelem

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű