Édesem,már több,mint egy hónapja vagyok alezredes!!
Mikor akarsz előléptetni??
Nyugi,holnap leváltom a Romuluszt!!”
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
Édesem,már több,mint egy hónapja vagyok alezredes!!
Mikor akarsz előléptetni??
Nyugi,holnap leváltom a Romuluszt!!”
5 Responses
Sajnos ez nem vicc. Magyarország az elmebetegek és hozzátartozói által irányított ország lett . Már a szakadék aljánál is lejjebb vagyunk.
ja, mert előtte már tartalékos őrnagy volt
Nagyon tudhat valamit, ha 3 hónap kiképzés után rögtön őrnagy lett! A legtöbb 3 hónaposnak a kiképzés végén rendfokozata sincsen…
Hálátlanok.
”Az ukránok többsége nem sz ívesen éhezik, meg hal meg az USA geopolitikai érdekeiért.”
Látom, nem bírtad ki, csak bemásoltál ide is egy hazugságot! Végül is darab-darab, ezért is megkapod a béredet Putlertől, ugye, hazaáruló ruszkibérenc!?