Mikor akarsz előléptetni?? Nyugi,holnap leváltom a Romuluszt!!” A nap

Édesem,már több,mint egy hónapja vagyok alezredes!!
Mikor akarsz előléptetni??
Nyugi,holnap leváltom a Romuluszt!!”

5 Responses

  1. Sajnos ez nem vicc. Magyarország az elmebetegek és hozzátartozói által irányított ország lett . Már a szakadék aljánál is lejjebb vagyunk.

      1. Nagyon tudhat valamit, ha 3 hónap kiképzés után rögtön őrnagy lett! A legtöbb 3 hónaposnak a kiképzés végén rendfokozata sincsen…

    1. Hálátlanok.

      ”Az ukránok többsége nem sz ívesen éhezik, meg hal meg az USA geopolitikai érdekeiért.”

      1
      1
      1. Látom, nem bírtad ki, csak bemásoltál ide is egy hazugságot! Végül is darab-darab, ezért is megkapod a béredet Putlertől, ugye, hazaáruló ruszkibérenc!?

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű