| El kellene venni az összes nyuggertől a jogsit, ennyi idősen sétáljanak békemenetben, nézzék otthon az M1-et, töltögessenek nemzeti kintultációt. |
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
| El kellene venni az összes nyuggertől a jogsit, ennyi idősen sétáljanak békemenetben, nézzék otthon az M1-et, töltögessenek nemzeti kintultációt. |
Egy válasz
Te meg ne érd meg az „idős”, avagy sunyi pofád szerint a „nyugger” kort, dögölj meg időben, szarospofájú kocsmahuszár. Ezzel sokat segíthetsz a túlnépesedett világon. 😛