..a jogsit, ennyi idősen sétáljanak békemenetben, nézzék otthon az M1-et, töltögessenek nemzeti kintultációt. A nap

El kellene venni az összes nyuggertől a jogsit, ennyi idősen sétáljanak békemenetben, nézzék otthon az M1-et, töltögessenek nemzeti kintultációt.

Egy válasz

  1. Te meg ne érd meg az „idős”, avagy sunyi pofád szerint a „nyugger” kort, dögölj meg időben, szarospofájú kocsmahuszár. Ezzel sokat segíthetsz a túlnépesedett világon. 😛

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű