Most mit vártok? A strand a NO GO zóna közepén van, a bejátattól 50 méterre tele van kurvákkal, és fényes nappal is kirabolhatnak. A villamosmegálló olyan mint egy bordélyház.
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
Most mit vártok? A strand a NO GO zóna közepén van, a bejátattól 50 méterre tele van kurvákkal, és fényes nappal is kirabolhatnak. A villamosmegálló olyan mint egy bordélyház.
3 Responses
Ez a Selyemréti megálló ugyebár.
A kollinál,templomnál a városfelé a a parkban.
Mindenhol ez megy, évek óta.
Hosszú évek óta.
Na és merre rejtőzködik Badány elvtárs? Képviselői programjában a törvénytelen állapotok megszüntetéséről hadovált.
Nem értem hogy nem tünik fel senkinek a kamerák előtt 1 méterrel a megálló elején a kedves hölgyek rossz oldalról várják a villamost, a megálló végén pedig makukázó nem idén barnult fiatal férfiak napoznak a megállóban.