A kategóriás irodaház épül Miskolcon

Egy miskolci székhelyű vállalkozás jelentkezett azzal a város önkormányzatánál, hogy egy A kategóriás irodaházat szeretne építeni a belvárosban-írja az Északmagyar

5 Responses

  1. brutál nincs melós a gyárakhoz meg sehová, minek ennyi irodaház? vándorol körbe mindenki a 4-5 üzemünkben évek óta, az irodában tenyésztik majd a munkásokat?

  2. Minek? A meglévőket kéne rendbe tenni, már ha egyáltalán van rájuk kereslet

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű