Egy miskolci székhelyű vállalkozás jelentkezett azzal a város önkormányzatánál, hogy egy A kategóriás irodaházat szeretne építeni a belvárosban-írja az Északmagyar
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
Egy miskolci székhelyű vállalkozás jelentkezett azzal a város önkormányzatánál, hogy egy A kategóriás irodaházat szeretne építeni a belvárosban-írja az Északmagyar
5 Responses
Ez hiányzik, hogy megint összebasszanak valamit
A fenti mémet akár Veresre is lehetne alkalmazni:))))
brutál nincs melós a gyárakhoz meg sehová, minek ennyi irodaház? vándorol körbe mindenki a 4-5 üzemünkben évek óta, az irodában tenyésztik majd a munkásokat?
Minek? A meglévőket kéne rendbe tenni, már ha egyáltalán van rájuk kereslet
A-kategóriás leánykollégium?