Nem tudom ,hogy Badány és Varga mit keres a képen.
Az egész felújítást az ALDI finanszírozza.
Fotózkodni könnyű.
A volt Dómusz környezete végre európai lesz.
Miféle parkról beszél a hozzászóló ?
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
Nem tudom ,hogy Badány és Varga mit keres a képen.
Az egész felújítást az ALDI finanszírozza.
Fotózkodni könnyű.
A volt Dómusz környezete végre európai lesz.
Miféle parkról beszél a hozzászóló ?
3 Responses
Reprezentálják, hát nem ennyi csak dolguk?
https://magyarnarancs.hu/valasztas2022/kozokirat-hamisitas-miatt-all-birosag-ele-a-mi-hazank-miskolci-jeloltje-247381
Lehet, hogy ellesték a technikát Csöbörtől: hogyan lehet napi fél óra munkával elhitetni a néppel, hogy éjt nappallá téve dolgozok a választóimért?