A Búza térhez meg senki nem mer hozzányúlni, mert nincs fantáziájuk, hogyan lehetne gyorsítani a forgalmon. A buszállomáson meg azért nem gázolnak el napi fél tucat embert, mert a buszvezetők végtelen türelemmel viselik az összevissza cikázó gyalogosokat.
Ott már az is világszenzáció, hogy a fedelet kicserélték korunk hullámpalájára, azaz polikarbonátra.

4 Responses
Veres elvtárs megoldotta ezt is.
Ja, mert előtte nem így volt.. mindkenki szépen, szabályosan. . Inkább ndm us minősítelek..
DE, előtte is így volt. Ezért zavartuk el a románt. De két év alatt mit sikerült javítani? Semmit? Köszönöm, nincs több kérdésem.
A haverok jövedelmi viszonyait sikerült lényegesen javítani. Gondolom, a felese járattal az MKV gumikopását és üzemanyagfogyasztását is sikerült csökkenteni, az emberek meg le vannak szarva. Ja, és négymillát megszavaztatni. Na, azt is sikerült.