„A valamelyik vakcina el nem fogadóját nem hátrány éri, hanem saját maga vállalja a kockázatát annak, hogy később oltat.
Egóbajnok polgárokat, mint amilyen te is vagy, ahogy látom nem érdekli, hogy vannak, akik ilyen-olyan vakcina korlátok miatt (életkor, krónikus betegség) csak a Pfizer és a Moderna használható, azok kiessenek a szórásból, ha odaadják azoknak, akiknek másfajta oltóanyag is megfelelő lenne, de finnyásak. Mivel nem ömlik csöveken a Pfizer/Moderna, így, ha te azt akarsz, akkor vársz. Ennyi. Saját döntés, saját kockázat.”
És ha igényelt , lekötött 20 milliót, majd valamelyik moslékossal világgá
kürtölöm, hogy még négyszázat se kötött le, kettőszázat el sem hozott, 100 ezret meg ellopott, és csak 20 ezret szállított ki a háziorvosnak.
Kinek fognak hinni, Nekem konstruktív ellenzéknek vagy a kormánynak?
Ja, hogy te is a kapitalizmusra szavaztál n-szer. Már a heti viktor gucsmoló is másként cikkezik a kínai vakcináról:
„Természetesen Kína is külpolitikai befolyásának bővítésére használja a vakcinákat, ugyanúgy, mint az USA, Nagy-Britannia vagy bármely más nagyhatalom – fogalmazott megkeresésünkre Kusai Sándor volt pekingi nagykövet, a Pázmány Péter Katolikus Egyetem oktatója. Szerinte ez politikailag természetes, az egyetlen erkölcsileg kifogásolható tényező, hogy ezen országok úgy teszik ezt, hogy közben még a saját lakosságukat se tudták teljes mértékben ellátni.
Példaként említette, hogy Németországban a sajtóhírek szerint megingott a lakosság bizalma a brit AstraZeneca vakcinája iránt, inkább az amerikai Pfizert vagy Modernát használnák. „Ez színtiszta vállalati propaganda, ugyanaz kicsiben, vállalati szinten, mint amit a nagyok csinálnak hatalmi szinten” – mondja. /HVG/
Itt már a vörösbáró papa a téma, csak szólok. Amúgy elárulhatnád, egy hárítás hány szem krumpli?
3
Elkezdesz bolsizni, amikor szólnak, hogy a fideszben egy kicsit több van belőle, mint máshol, akkor hirtelen most már a vakcínáról beszélgessünk igaz nyalonc?Szánalmas milyen balfékeket gyűjtöttek össze rogánék.
5
Basszus! A fideszhez átjöttek listáján csak 30 nevet tudtok felsorolni. Akkor nálatok maradt a 800 ezer mszmp-tagból
799 970 fő. ?????
Volt egyszer SZDSZmszp kétharmad. Mi lett vele?
Ja, az csak kiárusításra kellett, hogy Orbán tudja egyenként visszaszipkázni a nemzeti vagyont.
1
1
30 at?Nagyságrendekkel többet. Illetve mi az hogy „átjöttek”?A fidesz alapból kiszesekből, párttitkár meg ügynökgyerekből alakult, minimális kivétellel.Aztán még behívtatok pár III/II-est, III/III-ast (lásd. Tasnádi államtitkár), mert ugye a szakember az szakember.
3
Basszus! Saját magatok ellen fordultok? Fekete-Győr letiltja, hogy Fekete-Győr tanácsi dolgozó felszálljon a magánrepülőgépével? Jakab Péter nem tudja leírni helyesen az „Auschwitz” szót ? Két hiba egy szóban? Hát, hogyan vagytok Ti
szivárványosan xxxxxxxxxxx
1
Basszus!
„Egy állami vagyonkataszter elkészítését sorolta első teendői közé Nyikos László, a Jobbik pénzügyminiszter-jelöltje, akit a párt pénteki, budapesti sajtótájékoztatóján mutatott be Vona Gábor elnök. … Nyikos László – volt MSZMP-tag – közgazdász végzettségű, a rendszerváltás előtt a Pénzügyminisztériumban dolgozott öt évet, 1979-83 között az APEH jogelődjének élén volt, 1989-ben pedig az Állami Számvevőszék alelnöke lett.”
Forrás: https://kuruc.info/r/52/57278/
3
„Basszus”-on kívül egyéb?
2
Mé’?
Ez az ember meg van zakkanva. Mert kicsúszott az irányítás a kezei közül. Eddig jól ment neki minden mert a kitalált, kreált ellenségekkel nem volt baj, de most… Nem ura a helyzetnek és össze vissza beszél cselekszik.
Ja. 1989-től gyűlölitek. Sem kormányon , sem ellenzékben nem tudtatok fogást találni rajta.
Se Majdan, se ENSZ kéksisakosok
Na, majd Donáth és Apró-klán
Na, majd a Biden bácsi..
Na, majd a Vírus..
Akkor a felmenői miatt vonzódik úgy a kínaiakhoz? Mert azt, hogy bolsi, eddig is tudtuk, de hogy sárga? Ez új inffó, eddig az irokéz vonal tűnt reálisnak.
Dokumentáció nélküli, nyugati vizsgálati módszerekkel NEM tesztelt vakcinával. Én hamarabb ülök OSB lapokból összetákolt repülőre mint hogy beadassam magamnak a kínai vakcinát.
Nyugi van! Én már oltakoztam, de tudlak fertőzni. Melyik mutáns vigyem a családodhoz?
Felölem vásárolhatsz is a családodnak
„Lemondott a kanadai nyugdíjalap (Canada Pension Plan Investment Board) igazgatója, miután elment az Egyesült Arab Emírségekbe, hogy soron kívül beoltassa magát.”
Mi vagyunk a harmadik fázis kísérleti nyulai. Ha jó a tesztünk az oroszokat is be fogják oltani. Szoppancs Petya meg mehet hajókázni a Kászpi tengerre a retyerutyával.
Ép eszű ember nincs e hazában, aki elhiszi, hogy Orbánt meg Ádert kínai oltóanyaggal oltották be.
Ezt még vonakozó törvények is esetükben tiltják, lehet utána nézni!
Persze ezek a törvények ránk nem vonatkoznak!
” A fasiszta vezér magát az ég/sors/Isten földi helytartójának gondolta, akinek mindig igaza van, és aki – egyedüliként – tudja, hogy mi a helyes, és mit kell tenni. De nem csak ő hitt saját kiválasztottságában, hanem követői is így tekintettek rá, és vakon hittek benne. Amit a vezér mondott, azt valamiféle felsőbb, égi gondolatnak tartották, és bármilyen képtelenség is volt, kritika nélkül elfogadták. Akkor is, ha teljesen szembement a valósággal, a tényekkel, vagy netán a vezér saját korábbi megnyilvánulásaival. Szentként tisztelték a vezért, akinek mindig igaza van, mindig helyesen cselekszik. A fasiszták nem pusztán cinikus hazudozók voltak – maguk is hinni akartak, és hittek is a hazugságokban.”
Tudjuk! George magát Istennek tekintő bácsi csak azért fizetheti a „mindenlátó” újságokat mert a becsületes magyar keresztapa nem dobta fel a Gestaponál?
Így lett ő a leggazdagabb magyar.
„Logikátlannak tűnhet, hogy valakinek a gondolkodásában az igazság és a valóság két külön dolog, ám Federico Finchelstein szerint ez a magyarázata annak, hogy a magukat felsőbbrendűnek tekintő fasiszta vezetők hazugságnak bélyegezték a nyilvánvaló tényeket, és helyettük a saját elképzeléseiket tartották igaznak, ezért azoknak megfelelően akarták átformálni a világot. Valamiféle isteni kiválasztottnak képzelték magukat, és meg voltak róla győződve, hogy jobban tudják, mit akar a nép, mint maguk az emberek. A szerző szerint ezen alapul a mai populista politikusok gondolkodása is, és ezért mondják a nekik nem tetsző hírekre, hogy “fake news”.
45 Responses
Elfogyott a sertéspestis elleni?
Majd szereznek Neked! Röfögjél még a sor végén.
„A valamelyik vakcina el nem fogadóját nem hátrány éri, hanem saját maga vállalja a kockázatát annak, hogy később oltat.
Egóbajnok polgárokat, mint amilyen te is vagy, ahogy látom nem érdekli, hogy vannak, akik ilyen-olyan vakcina korlátok miatt (életkor, krónikus betegség) csak a Pfizer és a Moderna használható, azok kiessenek a szórásból, ha odaadják azoknak, akiknek másfajta oltóanyag is megfelelő lenne, de finnyásak. Mivel nem ömlik csöveken a Pfizer/Moderna, így, ha te azt akarsz, akkor vársz. Ennyi. Saját döntés, saját kockázat.”
Főleg hogy a geci a moderna felét le se kötötte
És ha igényelt , lekötött 20 milliót, majd valamelyik moslékossal világgá
kürtölöm, hogy még négyszázat se kötött le, kettőszázat el sem hozott, 100 ezret meg ellopott, és csak 20 ezret szállított ki a háziorvosnak.
Kinek fognak hinni, Nekem konstruktív ellenzéknek vagy a kormánynak?
Na, ugye!
Másfél milliót kötöttek le. Eddig a töredékét szállították le.
Gumicsont…
Hiába na, nem lélegeztetőgép. Nyugat fele nem megy a portyázás..:):):):):):):)
Majd amikor én adom be akkor elhiszem.
Kukoricával csalogatta be a rendelőbe az orvos?
Utána elkapták, húzták fülét farkát.
„A kínai vakcinából kapott”
Alkotmányos költséget.
A bolsik mindig magukból indulnak ki.
A csepeli vérengzés (kivégzés) is csak egy alapszervezeti vita volt
A párttitkár vörös báró orbán papa mesélte?
Ja, hogy te is a kapitalizmusra szavaztál n-szer. Már a heti viktor gucsmoló is másként cikkezik a kínai vakcináról:
„Természetesen Kína is külpolitikai befolyásának bővítésére használja a vakcinákat, ugyanúgy, mint az USA, Nagy-Britannia vagy bármely más nagyhatalom – fogalmazott megkeresésünkre Kusai Sándor volt pekingi nagykövet, a Pázmány Péter Katolikus Egyetem oktatója. Szerinte ez politikailag természetes, az egyetlen erkölcsileg kifogásolható tényező, hogy ezen országok úgy teszik ezt, hogy közben még a saját lakosságukat se tudták teljes mértékben ellátni.
Példaként említette, hogy Németországban a sajtóhírek szerint megingott a lakosság bizalma a brit AstraZeneca vakcinája iránt, inkább az amerikai Pfizert vagy Modernát használnák. „Ez színtiszta vállalati propaganda, ugyanaz kicsiben, vállalati szinten, mint amit a nagyok csinálnak hatalmi szinten” – mondja. /HVG/
Itt már a vörösbáró papa a téma, csak szólok. Amúgy elárulhatnád, egy hárítás hány szem krumpli?
Elkezdesz bolsizni, amikor szólnak, hogy a fideszben egy kicsit több van belőle, mint máshol, akkor hirtelen most már a vakcínáról beszélgessünk igaz nyalonc?Szánalmas milyen balfékeket gyűjtöttek össze rogánék.
Basszus! A fideszhez átjöttek listáján csak 30 nevet tudtok felsorolni. Akkor nálatok maradt a 800 ezer mszmp-tagból
799 970 fő. ?????
Volt egyszer SZDSZmszp kétharmad. Mi lett vele?
Ja, az csak kiárusításra kellett, hogy Orbán tudja egyenként visszaszipkázni a nemzeti vagyont.
30 at?Nagyságrendekkel többet. Illetve mi az hogy „átjöttek”?A fidesz alapból kiszesekből, párttitkár meg ügynökgyerekből alakult, minimális kivétellel.Aztán még behívtatok pár III/II-est, III/III-ast (lásd. Tasnádi államtitkár), mert ugye a szakember az szakember.
Basszus! Saját magatok ellen fordultok? Fekete-Győr letiltja, hogy Fekete-Győr tanácsi dolgozó felszálljon a magánrepülőgépével? Jakab Péter nem tudja leírni helyesen az „Auschwitz” szót ? Két hiba egy szóban? Hát, hogyan vagytok Ti
szivárványosan xxxxxxxxxxx
Basszus!
„Egy állami vagyonkataszter elkészítését sorolta első teendői közé Nyikos László, a Jobbik pénzügyminiszter-jelöltje, akit a párt pénteki, budapesti sajtótájékoztatóján mutatott be Vona Gábor elnök. … Nyikos László – volt MSZMP-tag – közgazdász végzettségű, a rendszerváltás előtt a Pénzügyminisztériumban dolgozott öt évet, 1979-83 között az APEH jogelődjének élén volt, 1989-ben pedig az Állami Számvevőszék alelnöke lett.”
Forrás: https://kuruc.info/r/52/57278/
„Basszus”-on kívül egyéb?
Mé’?
Ez az ember meg van zakkanva. Mert kicsúszott az irányítás a kezei közül. Eddig jól ment neki minden mert a kitalált, kreált ellenségekkel nem volt baj, de most… Nem ura a helyzetnek és össze vissza beszél cselekszik.
Ócska bolsi blöff.
Ezt a szöveget még mindig nyomjátok te kis párttitkár ivadék?
Jól mondod, ez az ember tényleg egy ócska bolsi blöff.
Oszt sem kormányon , sem ellenzékben nem tudjátok semlegesíteni ?tele lehettek tehetséges politikusokkal ????
Ő az, aki bátran lépett ki a KISZ-ből. Ő az, aki bátran lépett ki a Liberális Internacionáléból! Ő az, aki most bátran ki akar lépni a Néppártból!
Nagy ellenálló volt mindig..:)):):):)
Ja. 1989-től gyűlölitek. Sem kormányon , sem ellenzékben nem tudtatok fogást találni rajta.
Se Majdan, se ENSZ kéksisakosok
Na, majd Donáth és Apró-klán
Na, majd a Biden bácsi..
Na, majd a Vírus..
Ezt már ideböfizted egy párszor, és már elsőre se érdekelt senkit a picsogásod.
Engem sem! Ténykérdés.
Ha téged sem érdekel a saját baromságod akkor minek írod ide?
Már ükapja is partizán volt!
sárga bolsi irigység
Akkor a felmenői miatt vonzódik úgy a kínaiakhoz? Mert azt, hogy bolsi, eddig is tudtuk, de hogy sárga? Ez új inffó, eddig az irokéz vonal tűnt reálisnak.
DE LEGALÁBB BE VAN OLTVA . . .
Dokumentáció nélküli, nyugati vizsgálati módszerekkel NEM tesztelt vakcinával. Én hamarabb ülök OSB lapokból összetákolt repülőre mint hogy beadassam magamnak a kínai vakcinát.
Nyugi van! Én már oltakoztam, de tudlak fertőzni. Melyik mutáns vigyem a családodhoz?
Felölem vásárolhatsz is a családodnak
„Lemondott a kanadai nyugdíjalap (Canada Pension Plan Investment Board) igazgatója, miután elment az Egyesült Arab Emírségekbe, hogy soron kívül beoltassa magát.”
Dugó van csicska nyugger. Te csak várd a nyugdíjt és majszold a cserefarkhátat.
Mi vagyunk a harmadik fázis kísérleti nyulai. Ha jó a tesztünk az oroszokat is be fogják oltani. Szoppancs Petya meg mehet hajókázni a Kászpi tengerre a retyerutyával.
Ép eszű ember nincs e hazában, aki elhiszi, hogy Orbánt meg Ádert kínai oltóanyaggal oltották be.
Ezt még vonakozó törvények is esetükben tiltják, lehet utána nézni!
Persze ezek a törvények ránk nem vonatkoznak!
Tudjuk!
Karinthy Frigyes: Barxxxxxxx
Pilátust is cenzorkodod? „Van még valami, Ildikó?” ???
„mintha azt hörögné: „Halál! Halál! Halál!”
Pilátus pedig zavartan lesütötte az ő szemeit és mondá neki: „Te látod…”
Ó pedig bólintott fejével és csendesen felmenvén a lépcsőn, kinyújtotta kezeit a hóhér felé, hogy kötözze meg.
1917. január”
” A fasiszta vezér magát az ég/sors/Isten földi helytartójának gondolta, akinek mindig igaza van, és aki – egyedüliként – tudja, hogy mi a helyes, és mit kell tenni. De nem csak ő hitt saját kiválasztottságában, hanem követői is így tekintettek rá, és vakon hittek benne. Amit a vezér mondott, azt valamiféle felsőbb, égi gondolatnak tartották, és bármilyen képtelenség is volt, kritika nélkül elfogadták. Akkor is, ha teljesen szembement a valósággal, a tényekkel, vagy netán a vezér saját korábbi megnyilvánulásaival. Szentként tisztelték a vezért, akinek mindig igaza van, mindig helyesen cselekszik. A fasiszták nem pusztán cinikus hazudozók voltak – maguk is hinni akartak, és hittek is a hazugságokban.”
Tudjuk! George magát Istennek tekintő bácsi csak azért fizetheti a „mindenlátó” újságokat mert a becsületes magyar keresztapa nem dobta fel a Gestaponál?
Így lett ő a leggazdagabb magyar.
„Logikátlannak tűnhet, hogy valakinek a gondolkodásában az igazság és a valóság két külön dolog, ám Federico Finchelstein szerint ez a magyarázata annak, hogy a magukat felsőbbrendűnek tekintő fasiszta vezetők hazugságnak bélyegezték a nyilvánvaló tényeket, és helyettük a saját elképzeléseiket tartották igaznak, ezért azoknak megfelelően akarták átformálni a világot. Valamiféle isteni kiválasztottnak képzelték magukat, és meg voltak róla győződve, hogy jobban tudják, mit akar a nép, mint maguk az emberek. A szerző szerint ezen alapul a mai populista politikusok gondolkodása is, és ezért mondják a nekik nem tetsző hírekre, hogy “fake news”.