Nemzethy keresztény konzervatív sajtóban már korábban megírtuk, hogy piros fonal megvéd, persze ha mellette betartjuk a Tízparancsolatot. Oda kellett volna figyelni Bányai elvtárs.
Ha ez az ember felháborodva lépett volna ki a fideszből, miután a vezető propagandistájuk sorba terjeszti ezeket a hitvány, alávaló gondolatait, magam mennék a templomba imádkozni az egészségéért.
Az USÁ-ban van egy hatékony törvény a bűnözői csoportok ellen miszerint, ha annak egyik tagja bűnt követ el akkor az egész csoport is elkövette ezt a bűncselekményt. Javaslom alkalmazását a Fidesz ellen a megnyert 2022-es választások után a 133 bátor ellen. „Embert” direkt nem írtam.
Nem tudom, hogy a képviselő úr egészségi állapotával kapcsolatos információk miért tartoznak rám. És miért gondolják, hogy érdekel? Nyilván mindenkinek jobbulást kívánok, aki beteg, de nem ezért járok az “internetre”.
17 Responses
ránézésre mázsa 20 a csávó. ne csodálkozzon
te hülye.
Nemzethy keresztény konzervatív sajtóban már korábban megírtuk, hogy piros fonal megvéd, persze ha mellette betartjuk a Tízparancsolatot. Oda kellett volna figyelni Bányai elvtárs.
történt valami?
Mégsem oltották be a fideszes képviselőket az első fájzer szállítmányból. Vagy ő kimaradt…
Hiába, na. A vírus a pénzen is terjed. Főleg ott, ahol sokat fogdossák azt.
Engedtessék meg, hogy pont annyira sajnáljam őt, mint ő azokat, akiknek szanaszét akarják verni a pofájukat , taknyukon és vérükön rángatva.
Ha ez az ember felháborodva lépett volna ki a fideszből, miután a vezető propagandistájuk sorba terjeszti ezeket a hitvány, alávaló gondolatait, magam mennék a templomba imádkozni az egészségéért.
Az USÁ-ban van egy hatékony törvény a bűnözői csoportok ellen miszerint, ha annak egyik tagja bűnt követ el akkor az egész csoport is elkövette ezt a bűncselekményt. Javaslom alkalmazását a Fidesz ellen a megnyert 2022-es választások után a 133 bátor ellen. „Embert” direkt nem írtam.
Legalább megtapasztalják Nagyarcék, hogy minden felett azért mégsem tudnak uralkodni. A biológiát nem tudják megerőszakolni.
Magadat minősíted.
Hogyne. A führereid ugyanis minősíthetetlenek. Na menj szépen a krumpliért.
Arra gondolsz, kipcsak, hogy én ugyanolyan érzéketlen ember lennék, mint Bányai? Szerintem meg ezzel te minősíted őt.
Bányai a múlt héten még bement szavazni a 133 bátor közé. Feltehetően már fertőző volt. Nem nagyon kellene nektek Mátyás király csontjaival babrálni!
Majd a koszoskörmű elmormolja a tízparancsolatot, és meggyógyul. Nem is értem, minek kell a tudománytalan lélegeztetőgépekkel vacakolni.
Ezért kellett gyorsan oltani a fideszeseket, köztük Orbánt „Cilike” javaslatára?
Nem tudom, hogy a képviselő úr egészségi állapotával kapcsolatos információk miért tartoznak rám. És miért gondolják, hogy érdekel? Nyilván mindenkinek jobbulást kívánok, aki beteg, de nem ezért járok az “internetre”.