Már csak Kálmán Jánosnak azt a 9-10 milliárdot kell előásni, ami a beindításhoz szükséges. A nap kommentje

Már csak Kálmán Jánosnak azt a 9-10 milliárdot kell előásni, ami a beindításhoz szükséges. Azok a berendezések, vasak és elektronikus rendszerek, melyek korábban még működtek, bizony elavultak. Mint tudjuk, a tulajdonos a veszélyes hulladékok égetésében specialista, ez is ott van abban a bizonyos serpenyőben. Szempont így az is, milyen tüzelőanyaggal hevítik a kemencéket, mennyi kórházi hulladékot adalékolnak stb.
Ja, és az mellett vissza tudnak-e állni a kézi kőfejtésre, mert robbantgatni azt nem lehet majd. Az egy másik szála az ügynek:)))XXXXXXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXXXXX kéz a kézben járnak!

9 Responses

  1. Ha ez is valami fideszes maffiózó, akkor megoldják. Ha nem, akkor nincs ok az aggódásra.

    3
    1
  2. Az oké, hogy a mért PM10, és a PM2,5 kibocsátás nem fog változni a cementgyár működése alatt, de mi van a hulladékégetésből származó a rákkeltő és egyéb egzotikus anyagokkal? Mert azt nem hisszük el hogy a kéményből szűrt hegyi levegő fog távozni!

  3. Görömböly, Hejőcsaba és a futószalag közelében élők felkészülhetnek az ingatlanárak zuhanására.

  4. 9-10 milliárd? Filléres tétel ahhoz képest, hogy mennyi cement kell majd Paksra.

    5
    1
  5. Szerintem meg majd bejelentkezik Kálmánhoz egy fidesznyik, hogy hallom elakarod adni nekem a cementgyárat! Holnap!

    1. Akkor nem Tamás fogja intézni az ügyletet?

      „Nagy hangsúlyt helyezett a magánosítás
      parlamenti ellenorzésének a biztosítására. Az IPU magyar csoportja
      magyar-izraeli baráti tagozatának a tagja. 1995. március 1-jén a
      privatizációért felelos tárca nélküli miniszterré nevezték ki. Az SZDSZ
      vezetoi eleinte ellenezték egy újabb kormányzati tisztség létrehozását,
      és személyével szemben is fenntartásokat fogalmaztak meg, de kisebb
      koalíciós vita végén elfogadták jelölését. Hivatalba lépése után a
      privatizációt addig kíséro koncepcionális viták abbamaradtak, hosszas
      elokészítés után, 1995 májusában a parlament elfogadta az új
      privatizációs törvényt. Irányításával a privatizáció kimozdult a
      holtpontról, a Matáv és az energiaszolgáltató vállalatok részleges
      eladásával 1995 végére a költségvetésbe betervezett 150 milliárd
      forinttal szemben 460 milliárdos bevételt sikerült realizálni. Szerepe
      volt abban, hogy a többletbevétel államadósság-törlesztésre fordítása
      után az így keletkezett kamatmegtakarítások összegét közvetett módon
      gazdaságélénkíto, többek között a kis- és középvállalkozásokat segíto
      beruházásokra fordítsa a kormány. Az 1996. márciusi, V. MSZP-kongresszust
      elokészíto jelölobizottság a tizenöt tagú elnökségbe javasolta, de a
      küldöttektol nem kapta meg a szükséges szavazatszámot. A kongresszus
      másnapján bejelentette kilépését a pártból. Nem sokkal késobb kilépési
      szándékát visszavonta.
      1996. szeptember 15-én Dunai Imre utódaként átvette az ipari,
      kereskedelmi és idegenforgalmi minisztérium vezetését; a tárca irányítása
      mellett továbbra is o felügyelte a privatizációs folyamatot.”

  6. Csak az fog távozni ami Vácon, Beremenden, Királyegyházán.

    Már csak azért is mert Vácon 2018-ra építették meg azt a filtert ami Hejőcsabán 2003 és 2010 között panaszmentesen üzemelt.

    F.NAGY ZSUZSIKÁÉK-ra nincsenek nagy szavak. ?

    „2017 március 8
    Cél a minimalizálódó porkibocsátás
    Újabb fontos mérföldkőhöz érkezett a Váci Cementgyár környezetvédelmi modernizációja – az eddig használt elektrofilteres rendszert korszerű, zsákos porszűrő rendszer váltja majd fel, ezzel még tovább csökkentve a porkibocsátást.

    A közel 7 milliárd forint összértékű környezetvédelmi beruházás célja, hogy a jövőben szigorodó környezetvédelmi határértékeket is messzemenően teljesítse a gyár, még inkább növekedjen az üzembiztonság, és a térségben továbbra is stabil munkáltatóként legyen jelen a vállalat”

  7. A mexikói kőbányában naponta többször is robbantgatnak, honnan van engedélyük? Hová viszik azt a rengeteg kitermelt követ?

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű