Szerintem sokkal feleslegesebb, hogy „Rokkerzsóti” mint vadadparki szóvivő a mai munkanao után is kap fizetést…. és még sorolhatnánk. 3 4 Válasz
Ja. A két fiatal oka mindennek vörös város, vörös kormány – a Város impotens narancs város, narancs kormány – a Város impotens vörös város, narancs kormány – a Város impotens narancs város, vörös kormány – a Város impotens Hajrá Szeged, Hajrá Debrecen! 1 Válasz
Az hogyan egyeztethető össze, hogy kormányhivatal ellenőrzési feladatával, hogy összebútorozzon az önkorival? 1 1 Válasz
6 Responses
Szerintem sokkal feleslegesebb, hogy „Rokkerzsóti” mint vadadparki szóvivő a mai munkanao után is kap fizetést…. és még sorolhatnánk.
ROkker legalább egy választáson tudott nyerni.És Zotyó?
Dogoztatok rajta, hogy ne!
Éljen a lakbéremelés!
Két fideszes egyeztet, hogyan akadályozzák az ellenzéki várost.
Ja. A két fiatal oka mindennek
vörös város, vörös kormány – a Város impotens
narancs város, narancs kormány – a Város impotens
vörös város, narancs kormány – a Város impotens
narancs város, vörös kormány – a Város impotens
Hajrá Szeged, Hajrá Debrecen!
Az hogyan egyeztethető össze, hogy kormányhivatal ellenőrzési feladatával, hogy összebútorozzon az önkorival?