A mai nap legfeleslegesebb eseménye… Már csak a járvány miatt is

6 Responses

  1. Szerintem sokkal feleslegesebb, hogy „Rokkerzsóti” mint vadadparki szóvivő a mai munkanao után is kap fizetést…. és még sorolhatnánk.

    3
    4
    1. Ja. A két fiatal oka mindennek

      vörös város, vörös kormány – a Város impotens
      narancs város, narancs kormány – a Város impotens
      vörös város, narancs kormány – a Város impotens
      narancs város, vörös kormány – a Város impotens

      Hajrá Szeged, Hajrá Debrecen!

  2. Az hogyan egyeztethető össze, hogy kormányhivatal ellenőrzési feladatával, hogy összebútorozzon az önkorival?

    1
    1

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű