„Miskolcon lakunk, a Vasgyárban , konkrétan a Mányoki Ádám utcán. Két napig az egész Vasgyárt érintő területen nem volt közvilágítás, azt hittük, ma már lesz, de ahogy elnézzük nincs szerencsénk, mert ez már a harmadik nap, hogy egyáltalán nincs közvilágításunk. Tegnap előtt levelet írtunk az ÉMÁSZ-nak, e-mailben visszajeleztek, hogy elolvasták. Na, ennyire jutottunk” – kezdi levelét a boon.hu olvasója
