Két napig az egész Vasgyárt érintő területen nem volt közvilágítás…

„Miskolcon lakunk, a Vasgyárban , konkrétan a Mányoki Ádám utcán. Két napig az egész Vasgyárt érintő területen nem volt közvilágítás, azt hittük, ma már lesz, de ahogy elnézzük nincs szerencsénk, mert ez már a harmadik nap, hogy egyáltalán nincs közvilágításunk. Tegnap előtt levelet írtunk az ÉMÁSZ-nak, e-mailben visszajeleztek, hogy elolvasták. Na, ennyire jutottunk” – kezdi levelét a boon.hu olvasója

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű