A nap kommentje… Nem szeretem Krizát, nagyon nem, Pálfy Kingát nem is ismerem, de ez őrület

Na, ne, ezt nem kéne! Magyar embereket románozunk? Ez legalább olyan aljas, mint a komcsizás, nácizás, zsidózás, libsizés, cigányozás, gazdasági menekültezés, pápistázás, iszlámozás, arabozás, négerezés, buzizás, stb, mindegyik gyűlöletalapú, embertelen, igazságtalan. Értem én, hogy parasztvakításnak tökéletes, de nagyon nagy károkat okoz. Nem lehetne egyszer normálisan? Nem szeretem Krizát, nagyon nem, Pálfy Kingát nem is ismerem, de ez őrület. Ja, hogy ők is hozzájárultak ehhez a viselkedésükkel? Meglehet. De akkor se szabad ilyet.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű