Na, ne, ezt nem kéne! Magyar embereket románozunk? Ez legalább olyan aljas, mint a komcsizás, nácizás, zsidózás, libsizés, cigányozás, gazdasági menekültezés, pápistázás, iszlámozás, arabozás, négerezés, buzizás, stb, mindegyik gyűlöletalapú, embertelen, igazságtalan. Értem én, hogy parasztvakításnak tökéletes, de nagyon nagy károkat okoz. Nem lehetne egyszer normálisan? Nem szeretem Krizát, nagyon nem, Pálfy Kingát nem is ismerem, de ez őrület. Ja, hogy ők is hozzájárultak ehhez a viselkedésükkel? Meglehet. De akkor se szabad ilyet.
