A Heves megyei Demjén termálfürdőjében tizenhét ember rosszul lett, amikor a gépházban kénsav hipóval keveredett

Tizenhét ember lett rosszul pénteken a Heves megyei Demjén termálfürdőjében, amikor a gépházban kénsav hipóval keveredett, és az így keletkező gáz a levegőbe jutott – tájékoztatta a megyei katasztrófavédelmi igazgatóság sajtóügyeletese az MTI-t.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű