Tizenhét ember lett rosszul pénteken a Heves megyei Demjén termálfürdőjében, amikor a gépházban kénsav hipóval keveredett, és az így keletkező gáz a levegőbe jutott – tájékoztatta a megyei katasztrófavédelmi igazgatóság sajtóügyeletese az MTI-t.
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
Tizenhét ember lett rosszul pénteken a Heves megyei Demjén termálfürdőjében, amikor a gépházban kénsav hipóval keveredett, és az így keletkező gáz a levegőbe jutott – tájékoztatta a megyei katasztrófavédelmi igazgatóság sajtóügyeletese az MTI-t.