Karácsony Gergely a Pride-on: Én akarok lenni az, aki összeadja majd az első azonos nemű párt Budapesten
- Amikor a tömeg eleje az Erzsébet hídon járt, akkor a vége a Deák térhez érkezett.
- A Vérmezőn mondott beszédében Karácsony Gergely arra hívta fel a figyelmet, hogy még mindig hatályban van a Pride-ot betiltó törvény, Fancsikai Eszter pedig arról beszélt, hogy minél több ember élhet szabadon, annál szabadabb lesz az egész társadalom.
- Annus Szabolcs szervező bejelentette, hogy 2027-ben megrendezik az első Pride-ot Szegeden.
- A Hatvannégy Vármegye aktivistái és Budaházy Györgyék molinókkal tiltakoztak a Pride ellen.
- Voltak kisebb atrocitások is: az Andrássy úton tojással, az Astoriánál zöldségekkel dobálták meg a vonulókat.
