Bajusznál.is mintha kikötötték a netet,sehil egy facebook poszt,sehol egy dpk gyűlés…Mi történt harcos? :):):)
A nap
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
Bajusznál.is mintha kikötötték a netet,sehil egy facebook poszt,sehol egy dpk gyűlés…Mi történt harcos? :):):)
A nap
2 Responses
Hála a jó égnek!
Nem tudom ki szólt neki, hogy álljon le, de meghívnám egy sörre!!
https://uploads.disquscdn.com/images/4d598b49531eccca4b234e5fc47071a3570592a99200d77e47d64d1879ab5860.webp