Köszönjük Veres Pálnak és az előző városvezetésnek hogy megpályázta és megnyerte ezeket a buszokat. 4 Válasz
4 Responses
DAM INGATLANMUTYIVAL MI VAN?
Köszönjük Veres Pálnak és az előző városvezetésnek hogy megpályázta és megnyerte ezeket a buszokat.
A CÖF disznaja még idejében lépett le. De a kurvatórium már nem sokáig tejel.
A hír majd az lesz, ha Toca megérkezik a böribe.