A kora esti órákban érkezett riasztás a Neptun Mentőcsapat búvár egységéhez.
Még el sem kezdődött a nyári szezon, máris tragédia történt Hejőkeresztúrban, a Debreceni-tónál. 
Információink szerint három fiatalkorú fiú ment a tópartra fürdőzni, és használatba vették az ott kikötött, más tulajdonát képező vízibiciklit. A parttól mintegy 60–70 méterre a vízibicikli süllyedni kezdett. Ketten sikeresen kiúsztak a partra, harmadik társuk azonban eltűnt a vízben.
Egy pillanatnyi felelőtlenség is emberéletet követelhet.

Egy válasz
Ez meg milyen cikk? A tolvXírunk? Kényszerítette valaki Őket, hogy elxazt a járgányt?
Lassan eljutunk oda, hogy a tulajt fogják elővenni, miért nem biztosított mentőmellényt a tolxk számára.
Xxtt, ennyi, nem kell ezt bonyolítani. Ő megkaxését, a másik kettő, és a családjaik kipx ennek a búvárkodós performansznak a kölxséxaz adófixk is rendben lennének.
Ez a következx i világ, ami itt van ez vaxvicc. Ilyen sehol nincs, csak nálunk.