Dr. Czipa Andrást egészen június másodikáig bent tartották a kórházban. Már otthon alhat.
“Hálás vagyok az Országos Korányi Pulmonológiai Intézet valamennyi dolgozójának, hogy ilyen magas szakmai színvonalon, és ilyen emberséggel és empátiával dolgoznak. Külön köszönöm azoknak, akik rólam gondoskodtak ittlétem alatt, tartották bennem a lelket, válaszoltak minden kérdésemre és végtelen figyelmességgel láttak el a nap 24 órájában. Most pedig irány szeretett városom, Miskolc!” – írta kedd délután a Tisza Párt miskolci országgyűlési képviselője.


11 Responses
„Súllyos” betegségről hol olvastál pusztai?
Fujj! A mocskos fidesz egészségügyében ellátták? Hát hogy?
Tehát: ő kivételesen nem döglött meg a kórházban vagyis az egészségügy jó…Zalkás cselédlogika…
Nyugodj már le! A kunczematyi lopstop házaspár sem
nem én mondtam: ” Külön köszönöm azoknak, akik rólam gondoskodtak ittlétem alatt, tartották bennem a lelket, válaszoltak minden kérdésemre és végtelen figyelmességgel láttak el a nap 24 órájában.”
Nehezen tudod felfogni hogy emberekről beszélt és nem az egészségügyről nem igaz szagos?
hogyne, hogyne hospinvest-es! Cselédlogika: 😁😂🤣😀
„Wáberer György nagy lépést tett a magánegészségügyi piacon. A milliárdos üzletember tulajdonában álló High Yield Vagyonkezelő Zrt. vételi szándékot nyújtott be a TritonLife Magánkórházak Zrt. megvásárlására.”
Pazmeg! A mentorát, Kárpátalja hős Zrinyi Ilonáját, a táncoslábú Gerzsenyi eftásnőt is elláták.
Már neked is illene ellátogatni a pszichiátriára! Nagyon megártott neked a fidesz k.rva nagy zakózása! 😀 😀
Feldobott a fidesz harmadrangú vonala. Csak Simicskát hajtották végre, de
Túltolták.
Milyen zakó?
-2003. április 12-én EU ellen szavaztam
-2004 dec.5.-én a magyarok mellett szavaztam
-2026.ápr.12.-én: Egyre büszkébb vagyok, hogy a fideszre szavaztam.
Takonygerincű tiszásokkal nem keveredek.
Ne csináld Zoli.Mindenki a te társaságodra vágyik…:):):) Hogy is volt s szöveg pár hete,hogy elkotródsz innen?Már akkor megmondtam,hogy nem így lesz.Akkor is hazudsz amikor köhögsz „hadiárva” Ilyen a fajtád.