Miskolc tévé. „Munkatársaim nevében is búcsúzom. Köszönjük figyelmüket. Viszontlátásra!”😔

712563396 3276181719228230 7220297222457064120 n

Vanda Lénárt

·
„Munkatársaim nevében is búcsúzom. Köszönjük figyelmüket. Viszontlátásra!”😔

707479162 3269263279920074 8708403212087494245 n
707479162 3269263279920074 8708403212087494245 n
képernyőkép 2026 06 02 065941
képernyőkép 2026 06 02 065941

12 Responses

    1. Így van.Mondjuk arra nem emlékszem,hogy Toca választási ígéretei között szerepelt volna,hogy beszántja a városi tv-t…2019 es menetrend,meg teljes újraaszfaltozás viszont igen,az meg sehol…De miért pont ebben ne hazudott volna a civilfüggetlen médiaszakember.Kíváncsi vagyok,hogy a maradék 3 évben mit tervez még elpusztítani a városban…

      3
      1
      1. Nyugi van!
        Roland és Bandi önti a városra a pénzt.
        Miskolc a tiszások büszke városa.

        1
        3
        1. Miért öntené?Toca elégedjen meg a 4 fideszes kétharmad által ráöntött pénzzel.Lehet felvirágoztatni 16:2

          4
          1
          1. 16:2 ismeretében kaptatok felhatalmazást a kánaánra. Hajrá!

          2. Aztán a választás másnapjára máris 15:3 lett. Várjuk ki a végét harcos….Meglátjuk, hogy mennyien maradtok mondjuk egy év múlva ha elkezdik ne adj isten Kavecsánszki Erzsikét felkérdezni nő a siker-nka pénzek ügyében, vagy ha mondjuk valaki rákérdezne csészényi és pufi országgyűlés hivatalánál történő foglalkoztatására…Tovább is van mondjam még?

  1. Mindig is lehetett tudni, mára bizonyossággá vált, hogy 2010 után az összes fideszes önkormányzati kommunikációs cég, a nagyok és kicsik is, csókosokból lett ügyvezetők, szakértőnek álcázott propagandisták, felkészült szerkesztők, újságírók helyett ócska kis nyaloncok kifizetőhelyévé vált, aki az aljas, farizeus politikusok és kegyelt helyi erőművészek nyomása alatt összegányolták a népbutítást. mi tagadás eleinte sikerrel. De miután ténykedésük köszönő viszonyban sem volt a valósággal, a züllés, züllesztés felgyorsult és az egész totális mocsárba süllyedt, működésképtelenné vált. Nyilván ez így folytathatatlan. A cégbezárással mindenképpen el akarják tüntetni azokat a bizonyítékokat, amelyek révén számon kérhetőek lehetnének. Győrben is összeomlott a kommunikációs katyvasz, csak ott polgármester tényfeltáró vizsgálatot rendelt el. Miskolcon mindenki mindent megúszhat?

  2. Félre értés ne essék, Veres Pál alatt ugyanolyan gyalázatos kavarás és nyomulás történt a Mikomnál, mint a Fidesz alatt!

  3. Hogy ki mindenkinek mi lesz a sorsa? Hm. Sokan talán kárörvendenek, mások méltánytalannak tartják ezt az egészet, azzal együtt, hogy megint nem marad semmije Miskolcnak, mint 2002 után, mikor megszűnt a Déli Hírlap, a Miskolc TV romokban hevert, és a semmiből kellett felépíteni a Mikomot. Ami pedig az esetleges kibeszélést illeti, egyesek szerint a kutyát nem érdekli a történet, na,na, aligha véletlenül rakták át egy másik biztos helyre a két könyvelőt…

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű