Ha Putyin Ungvár után idővel esetleg sajnos Magyarországra is „bekacsintana” akkor is éljenezni rajongani fogjátok MP messiás, üdvöskéteket vajon??? Ja persze nektek semmi nem számít csak a buli és a buli meg a pia a boroskóla, rözéfröccs, és táncikálás ja és a hergelés meg örültök, hogy Orbán eltakarodott. Viszont ha a bulikormányzás, káosz kormányzást hoz „és a komor felhők tornyosulnak majd” na akkor tér vissza Orbán „gatyába rázni az országot”. „Ne igyatok előre tehát a medve bőrére”.
Próbállak követni harcos…Ha Putyin Magyarországra is „bekacsint”,attól miért ne „rajonganánk” MP ért? Mellesleg ha esetleg mégis „bekacsintana” Orbán gazdája, akkor megkapja a NATO-t cserébe.Neked nem szóltak?
putyinnak háborúnak emberhalálnak a gyermek áldozatoknak mészárlásnak KIZÁRÓLAG CSAK TI éljeneztetek eddig is.
te csak rettegj tovább, már így így fogsz élni halálodig, a cigány istened örökre megmérgezett, miközben jót röhög rajtad, a gonosz agyaras disznópofájával
Alig egy hete van ellenzékben, de már a sajtóért és a demokráciáért aggódik Orbán Viktor, nem semmi vastagságú a bőr a képén!
Inkább keressen magának egy vállakozó kedvű pszichiátert , aki egy biztos szakmai kudarcot is képes elviselni!
7 Responses
Ha Putyin Ungvár után idővel esetleg sajnos Magyarországra is „bekacsintana” akkor is éljenezni rajongani fogjátok MP messiás, üdvöskéteket vajon??? Ja persze nektek semmi nem számít csak a buli és a buli meg a pia a boroskóla, rözéfröccs, és táncikálás ja és a hergelés meg örültök, hogy Orbán eltakarodott. Viszont ha a bulikormányzás, káosz kormányzást hoz „és a komor felhők tornyosulnak majd” na akkor tér vissza Orbán „gatyába rázni az országot”. „Ne igyatok előre tehát a medve bőrére”.
Próbállak követni harcos…Ha Putyin Magyarországra is „bekacsint”,attól miért ne „rajonganánk” MP ért? Mellesleg ha esetleg mégis „bekacsintana” Orbán gazdája, akkor megkapja a NATO-t cserébe.Neked nem szóltak?
elszóltad magad: a hazaáruló dagatt alig várja a bekancsintást
putyinnak háborúnak emberhalálnak a gyermek áldozatoknak mészárlásnak KIZÁRÓLAG CSAK TI éljeneztetek eddig is.
te csak rettegj tovább, már így így fogsz élni halálodig, a cigány istened örökre megmérgezett, miközben jót röhög rajtad, a gonosz agyaras disznópofájával
Talpra Magyarok ? De talpon is tudtok maradni? Vagy elsodor majd titeket a valóság? 😀
Alig egy hete van ellenzékben, de már a sajtóért és a demokráciáért aggódik Orbán Viktor, nem semmi vastagságú a bőr a képén!
Inkább keressen magának egy vállakozó kedvű pszichiátert , aki egy biztos szakmai kudarcot is képes elviselni!
Csak addig a lipsi a kígyóvállú hópihe, amíg ki nem oszt egy pofont.
Utána már erőszakos balliberális béelemes antifás vadállat.
A nagy nerzetthy kuruc hazaffhy meg hirtelen átmegy bántalmazott, négyműszakos nyolcgyerekes családanyába.
A mentőben is rugdosnám a fejét mindnek.