Hogy mennek Ópusztaszerre a kormányülésre? Busszal? Hányan mennek, hány autóval? Mibe kerül az üzemanyag, terem, a kaja, a biztonsági őrzés, az esetleges szállás? Pesten nincs elég szabad hely értekezni? Minek kell az aszályhelyzet megtekintésére, megvitatására mondjuk a kulturális tárca vezetője? Amúgy a Tiszára szavaztam.
8 Responses
Mndig szükség szükség volt baloldali kontrollra,de most az eddiginél is nagyobb. Szükség van a DK-ra Dobtev Klárával.
nem Dobrev van a képen?
A legfiatalabb tiszás képviselő felszólította a Fidesz nógrádi politikusát, hogy ne állami pénzen autózzon
ANDIKA vigyorog mint vadalma a cefréskádra 😂😂
A mező barmai nem szeretik a spenótot, a sorban állást, a fajelméletet pedig különösen nem.
Hogy mennek Ópusztaszerre a kormányülésre? Busszal? Hányan mennek, hány autóval? Mibe kerül az üzemanyag, terem, a kaja, a biztonsági őrzés, az esetleges szállás? Pesten nincs elég szabad hely értekezni? Minek kell az aszályhelyzet megtekintésére, megvitatására mondjuk a kulturális tárca vezetője? Amúgy a Tiszára szavaztam.
Egyébként tényleg busszal mentem,de a „kiábrándult tiszás szavazó vagyok” szöveget nem kellett volna ilyen gyorsan bevetni.Kapkodsz…:):);)
Beleverném a keresztényi értéket :-))))))