Miskolc. Tolnám is, mint a repedt blokkú Simsont a határban. A nap

képernyőkép 2026 05 12 211320

Tolnám is, mint a repedt blokkú Simsont a határban.

8 Responses

  1. Mndig szükség szükség volt baloldali kontrollra,de most az eddiginél is nagyobb. Szükség van a DK-ra Dobtev Klárával.

    2
    1
  2. A legfiatalabb tiszás képviselő felszólította a Fidesz nógrádi politikusát, hogy ne állami pénzen autózzon

  3. A mező barmai nem szeretik a spenótot, a sorban állást, a fajelméletet pedig különösen nem.

  4. Hogy mennek Ópusztaszerre a kormányülésre? Busszal? Hányan mennek, hány autóval? Mibe kerül az üzemanyag, terem, a kaja, a biztonsági őrzés, az esetleges szállás? Pesten nincs elég szabad hely értekezni? Minek kell az aszályhelyzet megtekintésére, megvitatására mondjuk a kulturális tárca vezetője? Amúgy a Tiszára szavaztam.

    3
    1
    1. Egyébként tényleg busszal mentem,de a „kiábrándult tiszás szavazó vagyok” szöveget nem kellett volna ilyen gyorsan bevetni.Kapkodsz…:):);)

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű