Rokker Zsolti rabosítással egybekötött kihallgatáson esett át egy „Zelenszkij jelöltje” molinó eltávolítása miatt. (Bajusz Gábor feljelentése nyomán?) Erdei nem tagadta a tettét.
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
Rokker Zsolti rabosítással egybekötött kihallgatáson esett át egy „Zelenszkij jelöltje” molinó eltávolítása miatt. (Bajusz Gábor feljelentése nyomán?) Erdei nem tagadta a tettét.
4 Responses
Ha Bajusz fordul a bírósághoz, akkor az „feljelengetés”.Ha Szopeszkótibeszkó, akkor az igazság bajnokával állunk szemben.Ősi libsi mentalitás.
Milyen bölcs megfigyelés ez – mondaná toca csekkes haverja.
Tényleg hülye ez a bajusz, hogy megpróbál mártírt csinálni a másik ingyenélő szélhámosból
Ezt a bajuszt ideje lenne egy iq tesztre elküldeni.