Környezetbarát technológiákra épülő Ipari Park kialakításáról és a DAM rekultivációjáról egyeztettem Nagy Márton, gazdaságfejlesztési miniszterrel. Valódi zöld fejlesztéseket hajtunk végre Miskolcon, a múlt helyett a jövőbe lépünk
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
2 Responses
Az egyik szélhámos már eltakarodott. A másxikor fog????
Ez a vak vezet világtalant című projekt volt, vagy arra azért jó volt, hogy valami csurranjon-cseppenjen?