Nem kell reklámozni Pusztai,hogy lopsz.Egyazeeűen nem kell csinálni.Sajtóetika.
A nap
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
Nem kell reklámozni Pusztai,hogy lopsz.Egyazeeűen nem kell csinálni.Sajtóetika.
A nap
5 Responses
Lopni csak értéket lehet. Betli szara nem érték
Akkor ez csak sima kleptománia?
Nekem ez a Czinkné Sztán Anikó nagyon gáz . Márcsak azért is ,mert nem mondd igazat. Ő mit tett ,felelőségre kell vonni!. !!Lemondatni poziciojarol. Miért nem adta vissza a hivatali posztjait. ? Kilép, mossa kezét ,de ott nem lép ki a hivatalból.
Számonkéres átvilágítás mind a család és vőnek is . Mindent leiratott a nevéről.
Vissza kell a sok unios pénzeket fizetnie !
Ráeröltették anno czinkné Sztán Anikóra a mosolyt,vagy jól érezte magát ?
Hát igen itt ahogy látjuk Czinkné jól érzi magát . Ahogy a héten nyilatkozott kényszerítették ,de mire a szereplésre. Számos fotók vannak ahol mosolyog jól érzi magát. Egyszerűen most az a baj kiesett a fidesz. És menekül Czinkné Sztán Anikó. Ezért is dobja fel a társait .
De neki is felelnie kell ,az elkövetett dolgokért és a sok sok pénzért amit felvett.