Miskolc. Pusztai,hogy lopsz

visszaadjuk miskolcot a miskolciaknak 1 resize

Nem kell reklámozni Pusztai,hogy lopsz.Egyazeeűen nem kell csinálni.Sajtóetika.

A nap

5 Responses

  1. Nekem ez a Czinkné Sztán Anikó nagyon gáz . Márcsak azért is ,mert nem mondd igazat. Ő mit tett ,felelőségre kell vonni!. !!Lemondatni poziciojarol. Miért nem adta vissza a hivatali posztjait. ? Kilép, mossa kezét ,de ott nem lép ki a hivatalból.
    Számonkéres átvilágítás mind a család és vőnek is . Mindent leiratott a nevéről.
    Vissza kell a sok unios pénzeket fizetnie !

  2. Ráeröltették anno czinkné Sztán Anikóra a mosolyt,vagy jól érezte magát ?

  3. Hát igen itt ahogy látjuk Czinkné jól érzi magát . Ahogy a héten nyilatkozott kényszerítették ,de mire a szereplésre. Számos fotók vannak ahol mosolyog jól érzi magát. Egyszerűen most az a baj kiesett a fidesz. És menekül Czinkné Sztán Anikó. Ezért is dobja fel a társait .
    De neki is felelnie kell ,az elkövetett dolgokért és a sok sok pénzért amit felvett.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű