Sajnos igaz a hír. Magyar Péterék több minisztériumba sem tudnak megfelelő végzettséggel és szakértelemmel rendelkező államtitkárt és helyettes államtitkárt kinevezni.
Számos pozícióra, szinte lepkehálóval próbálnak meg alkalmas embert szerezni. Az, hogy kevés a jó szakember, megvilágítja azt a tényt, hogy a Magyar család és a rokonság mégsem kellően nagyszámú…😂😂😂
„a globális tőke mindig talál egy aktuális „Magyar Pétert”, ha a konzervatív rendszer repedezni kezd?
Nem kell feltétlenül repedeznie a konzervatív rendszernek, ha a globális tőke túlerőben, van.
Végülis a nyomás hatalmas volt. A brüsszeli pénzek megvonása, a folyamatos szabotázsok, vádaskodások, külföldi titkosszolgálati eszközök, hazugságok, a közösségi média algoritmusainak manipulálása, az EU-s cenzőra beálesítése a választások előtt, hatalmas pénzek megmozgatása az ellenzék érdekében meg a többi.
Látod… A globális tőke sikeresen leváltotta Trumpot is az elséő ciklusa után… de vissza tudott jönni…
Romániában érvénytelenítették a szavazást… Meg is bukott a globalisták kormánya.
Remélem, most már minden kedves honfitársam kiörömködte magát és a szeretetország építésén dolgozik!
– reagált a Fidesz megsemmisítő választási vereségére és a Tisza Párt kétharmados győzelmére a Szijjártó TikTok-videóit készítő Gáspár, aki szerint „egyszer fent, egyszer lent”, ő most épp utóbbit éli meg, de már számtalanszor felállt. Gáspár Evelin szerint kivételes és megtisztelő lehetőség volt Szijjártó Péter mellett dolgozni.
„A legfontosabb tanulság mégis az: az emberek címkéznek” – panaszolta a távozó külügyi sajtóreferens. „Ha van önbecsülésed, önkritikád és egy őszinte, támogató közeged, ezek a címkék egyszerűen nem tapadnak meg rajtad!” – tette hozzá.
Lehet károgni, megjegyzéseket tenni, na meg irigykedni (mert tudom, ebben az országban senki sem irigy, sem frusztrált), de legyünk őszinték: a károgók is éltek volna ugyanúgy ezzel a munkalehetőséggel!
5 Responses
Sajnos igaz a hír. Magyar Péterék több minisztériumba sem tudnak megfelelő végzettséggel és szakértelemmel rendelkező államtitkárt és helyettes államtitkárt kinevezni.
Számos pozícióra, szinte lepkehálóval próbálnak meg alkalmas embert szerezni. Az, hogy kevés a jó szakember, megvilágítja azt a tényt, hogy a Magyar család és a rokonság mégsem kellően nagyszámú…😂😂😂
Ja az Európai Patrióták megírta akkor szinte biztosan igaz…)::):) Tudsz még debilebbnek tünni alkesz? :):):)
„a globális tőke mindig talál egy aktuális „Magyar Pétert”, ha a konzervatív rendszer repedezni kezd?
Nem kell feltétlenül repedeznie a konzervatív rendszernek, ha a globális tőke túlerőben, van.
Végülis a nyomás hatalmas volt. A brüsszeli pénzek megvonása, a folyamatos szabotázsok, vádaskodások, külföldi titkosszolgálati eszközök, hazugságok, a közösségi média algoritmusainak manipulálása, az EU-s cenzőra beálesítése a választások előtt, hatalmas pénzek megmozgatása az ellenzék érdekében meg a többi.
Látod… A globális tőke sikeresen leváltotta Trumpot is az elséő ciklusa után… de vissza tudott jönni…
Romániában érvénytelenítették a szavazást… Meg is bukott a globalisták kormánya.
Szóval Orbánnak is van esélye.”
Még a végén rá kell fanyalodjanak a gáspárevelinekre, igaz alkesz?
akár…
Remélem, most már minden kedves honfitársam kiörömködte magát és a szeretetország építésén dolgozik!
– reagált a Fidesz megsemmisítő választási vereségére és a Tisza Párt kétharmados győzelmére a Szijjártó TikTok-videóit készítő Gáspár, aki szerint „egyszer fent, egyszer lent”, ő most épp utóbbit éli meg, de már számtalanszor felállt. Gáspár Evelin szerint kivételes és megtisztelő lehetőség volt Szijjártó Péter mellett dolgozni.
„A legfontosabb tanulság mégis az: az emberek címkéznek” – panaszolta a távozó külügyi sajtóreferens. „Ha van önbecsülésed, önkritikád és egy őszinte, támogató közeged, ezek a címkék egyszerűen nem tapadnak meg rajtad!” – tette hozzá.
Lehet károgni, megjegyzéseket tenni, na meg irigykedni (mert tudom, ebben az országban senki sem irigy, sem frusztrált), de legyünk őszinték: a károgók is éltek volna ugyanúgy ezzel a munkalehetőséggel!
– fogalmazott Gáspár Evelin. „Hála és köszönet, Szijjártó Péter” – zárta bejegyzését.