Összesen hét ember kénytelen távozni.
A főszerkesztő nyugger lesz.
Jelentős átalakulás előtt áll a miskolci önkormányzati médiaholdingként működő Mikom Nonprofit Kft. –
A leépítések elsősorban a pénzügyi és értékesítési területet érintették,
A Mikom Nonprofit Kft. jelenleg több miskolci médiaterméket működtet. A cég feladata a Miskolc Televízió üzemeltetése napi saját gyártású műsorokkal és híradóval, a képújság sugárzása, a MiNap városi lap szerkesztése és kiadása, valamint a minap.hu hírportál működtetése. Emellett a MiGraf grafikai műhely is a társasághoz tartozik, amely grafikai és nyomdai előkészítési szolgáltatásokat végez.
Fotó: Archív

4 Responses
Tocát kellene végre lapátra tenni.
Csak tudnám, hogy ha csak kormányváltás volt , akkor miért érinti ez ilyen érzékenyen döntéseket hozni a tocamédiát érintően….Ki érti ezt…
Látott valaki újságírót a helyi médiáknál?
Médiumoknál. A média már többes szám. Szívesen. Persze attól még nincsenek.