Én, ha Dzsekob Peti helyében lettem volna – szerencsére ez sose fordulhat elő, van rendes megélhetésem és szakmám – akkor inkább hagytam volna az egészet azután, hogy a jobbik árulása után pluszban csináltam egy röhejes parizeusos ámokfutást.
Nyilván sejthette, hogy a pirosarany-párizsi-vajaskenyér-hőbörgés kombó nem nyűgözte le annyira a tömeget, mert azt az üzenetet közvetítette, hogy ennyire lecsúszott szarnak nézi őket. Kiléphetett volna a politikából, akkor legalább 0-n megállt volna, ami a méltóságot illeti. De neki az kellett, hogy megint egy ólajtónyit zakkanjon.
4 Responses
Nagy valószínűséggel tényleg hogy párizsit fog reggelizni, a legolcsóbb fajtából.
Én, ha Dzsekob Peti helyében lettem volna – szerencsére ez sose fordulhat elő, van rendes megélhetésem és szakmám – akkor inkább hagytam volna az egészet azután, hogy a jobbik árulása után pluszban csináltam egy röhejes parizeusos ámokfutást.
Nyilván sejthette, hogy a pirosarany-párizsi-vajaskenyér-hőbörgés kombó nem nyűgözte le annyira a tömeget, mert azt az üzenetet közvetítette, hogy ennyire lecsúszott szarnak nézi őket. Kiléphetett volna a politikából, akkor legalább 0-n megállt volna, ami a méltóságot illeti. De neki az kellett, hogy megint egy ólajtónyit zakkanjon.
Ugyan már! A DK-tól kicsit elsétálva rögtön megtalálja valamelyik Tisza-szigetet. Csak akad egy-két nedvesbugyi kommandós.
A „Nép Pártján-Tisza Sziget” megalakításához. Majd Enikő segít.
czipáék eddig is befogadták a bukott miskolci politikusokat, ez már nem oszt-nem szoroz