Ezt üzente Orbán Viktornak Gálvölgyi János

670123620 26340405188946543 6716451037243585962 n

„Vasárnap az ország döntő többsége megadta a választ arra, hogy hazánk hová és merre induljon tovább. Győzött a józan ész, és az új kormány, valamint Magyar Péter eddigi megszólalásai talán garanciát jelenthetnek arra, hogy valóban egy új, más, békésebb és élhetőbb hazában élünk tovább” – fogalmazott a lapunknak Gálvölgyi János.

Ugyanakkor azt is elárulta, nehezen dolgozta fel a történteket: „Bevallom, hétfő reggel is volt egy olyan érzésem, hogy mindez nem történt meg.” Hozzátette, az elmúlt másfél évtizedet súlyos teherként élte meg: „Hosszú volt ez a mögöttünk hagyott 16 esztendő, annak minden lélekrombolásával, háborús fenyegetésével, hazugságkampányával, és az emberek megosztottságával.”

A színész szerint a választás eredménye „a béke forradalma volt”, és úgy látja, sokan most juthatnak el oda, hogy újragondolják a korábbi politikai üzeneteket. „Szeretnék hinni abban, hogy valóban megbékél ez az egymásnak ugrasztott társadalom” – mondta.

30 Responses

  1. Gálvölgyi János, a Ki Mit Tud-jában a Hunnia szereplőinek kitermelt főszereplője az elmeosztálynak végig ment az egész történelmén annak, amit végrehajtottak hosszú éveken keresztül büntetlenül. Már megöregedett, amióta kitermelték áldozással, ami neki teljesen természetes, egyszer sem mondta ki a nevemet, azzal,hogy mit tesznek.

  2. Köszönjük Magyarország, és Gratulálunk a Tisza Pártnak és Magyar Péternek.

    10
    1. az új gyarmatosításhoz?
      a London City- Hillary/Obama-Blackrock fegyvergyártók profitjához?

      Egyik háborúnak sem lehet vége, amig Trumpnak többsége van a szenátusban.
      Béke esetén nem lehet leszavazni.

      Tudtok, na!
      Majd fizetitek a költségeket.

      1. a kurva anyádat, Jászai gellért meg szalay boborján profitját valahogy nem emlegeted, aberrált patkány 😀

      2. ennek ez a mániája, azt hiszi az istenbarma, hogy rá, mint aktívan hugyagyú szektatagra egészen más adózási és járulékfizetési jogszabályok lesznek érvényesek 😀

  3. Újra Európa családjába Magyarország a Nemzetek békés, Európájában ismét szeretve és megbecsülve az Európai Uniót !

    1. van mit visszadni külföldnel, amit 1990-es évek elején egyszer már megszereztek. Erre szavaztatok.

      Államadósság
      A világ egyes országainak GDP-arányos államadósságát mutatja az ábra.
      ❗️Megdől egy újabb, szándékosan terjesztett tévhit!
      A magyar államadósság egyáltalán nem magas❗️
      A legfontosabb: az adósságot a gazdasági teljesítményhez érdemes és kell viszonyítani! A sokszor emlegetett nominális államadósság önmagában semmit nem mond!
      🇭🇺Magyarország kívülről második körön található, 74 százalékos GDP-arányos hitelállománnyal, a biztonságos, alacsony eladósodottságú államok között.
      (A kép forrása a kommentek között.)

    2. Csigavér!
      Voltunk már „eminens tanuló”-k a szabadrablás alatt.

      „Tisztelt Ház! Tisztelt Miniszter Úr! A Miskolci Vendéglátóipari Vállalat 1991. december 15-én társasági szerződést kötött Bigatton Bruno olasz állampolgárságú fagylaltossal. (Zaj.)
      A társasági szerződés értelmében az állami vállalat és az említett olasz állampolgár egy közös kft.-t létesített. E közös kft.-be a vállalat apportként vitte be a vállalat ingatlanainak egy részét, míg a kft. olasz társtulajdonosa készpénzt tett a közös kft.-be.
      Az apportálás során bevitt egyes vagyonelemek értékét a közös kft. könyvvizsgálója hagyta jóvá, s ezen értékeléseket az Állami Vagyonügynökség sem kifogásolta meg, jóllehet első ránézésre is irreálisan alacsony értékek kerültek megállapításra.
      Csak néhányra utalva:
      – a miskolci működő cukrászüzemet százezer forintra,
      – a miskolci működő fagylaltporüzemet százezer forintra,
      – a Miskolc belvárosának legközepén fekvő 44 szobás, 2 éttermes stb. Arany Csillag Vendéglátó Házat 4 millió forintra,
      – a Miskolctapolcán lévő 56 szobás Lidó szállodát 4 millió forintra becsülték.
      Ez utóbbinál – minthogy Miskolctapolca adott helyén ennyiért egy családi ház sem kapható – ellenőrző értékelést kértem.
      A hivatásos ingatlanforgalmi szakértő a 4 millió forint helyett több mint tízszeres, 41,8 millió forintos forgalmi értéket mutatott ki, így ennél az egy tételnél az államot vagyonvesztés útján mintegy 38 millió forint kimutatható kár érte.
      Az ÁVÜ azonban nemcsak jóváhagyta az ilyen értékeken való apportálást, de azt is előírta, hogy az olasz partner köteles azokat magához váltani. Az olasz persze ennek örömmel és azonnal eleget is tett, így ezek az addigi állami tulajdonok az Állami Vagyonügynökség egyenes utasítására kerültek tizedáron külföldi tulajdonba. Az említett apportálást egy sajátos újsághirdetés is megelőzte, melynek lényege a következő volt:
      A vállalat „meghatározott egységeit” privatizálni akarja. A hirdetés több konkrétumot nem tartalmaz, de azzal zárul, hogy aki a részletekre is kíváncsi lenne, az forduljon az igazgató helyetteséhez. Ezzel a rejtélyes hirdetéssel az épeszű magyar vállalkozó nem tud mit kezdeni, az csak annak az olasz fagylaltosnak volt egyértelmű, akivel a vállalat igazgatója előzetesen már megegyezett.
      Tisztelt Miniszter Úr! Valamennyien tudjuk, hogy volt és van magyar érdeklődés is, s ahol a magyar vállalkozókat beengedték a versenytárgyalásokra, ott bizony szép állami bevételek is keletkeztek.
      Például az említett – s 4 millió forintért külföldi kézbe jutott – 44 szobás, 2343 m2 alapterületű belvárosi szállodától 100 méterre egy pici cukrászda bérleti jogáért – nem tulajdonjogról van szó, bérleti jogáért – 6,6 millió forintot adott a magyar vállalkozó. A 200 méterre lévő édességbolt bérleti joga – szintén bérleti jog – 12 millió forintot ért meg a hazai vállalkozónak.
      Minthogy ez az apportálás összesen 6 vállalati bérleményt és 10 vállalati ingatlantulajdont érintett, összességében ennél az egyetlen vidéki cégnél valószínűsíthető többszáz milliós kár érte a magyar államot.
      Kérdezem ezért:
      1. Milyen intézkedést tett miniszter úr annak érdekében, hogy az értéken alul eladott vagyonok visszaszálljanak a magyar államra?
      2. Mit tett miniszter úr a vagyonvesztésben közreműködők felelősségre vonása érdekében?
      3. Milyen intézkedést tett miniszter úr annak érdekében, hogy a hasonló esetek kiderülése ne csupán a véletlen műve legyen 10 hónap elteltével?
      4. Mit tesz a miniszter úr annak érdekében, hogy ne kerüljön külföldi vállalkozó kezébe az állam vállalkozói vagyonának az a része, amelyért a magyar vállalkozó is áldozna pénzt?
      Tisztelettel várom a válaszát, figyelembe véve azt is, hogy a perlési határidő jövő hét hétfőjén lejár. (Taps.)”

        1. Szólj át Lujzikának, hogy Lilike segítséget kér. Esetleg zsebbe is nyúlhatnál a 3, betűvel ; három papírzsepin kívül. Nincs pénze a miskolci „aHang”-nak?

          „A Kutya Párt megkapta a számlát: az indulásuknak igen magas ára van, amit most meg is kell fizetniük, ezért gyűjtést indítottak.
          Több mint 600 millió forintnyi kampánypénzt kell visszafizetniük, mert nem érték el az 1%-os küszöböt. MINDENKI mondta, hogy ez lesz. MINDENKI kérte, hogy ne induljanak, majd MINDENKI kérte, hogy lépjenek vissza – ennek ellenére MINDENKINEK nekimentek, aki kritizálta őket vagy figyelmeztette őket.
          Minősíthetetlen, már-már megafonos stílusban támadták Jámbor Andrást és Fekete-Győr Andrást, akiket vállalhatatlan dolgokkal vádoltak meg.
          Jelenleg még kicsi az esély (1%), de megvan a lehetőség a kétharmad elvesztésére, és több körzetben is újraszámolás zajlik. Csatolok egy eredményt, ahol konkrétan kerékkötő volt az MKKP jelöltje (a DK-tól nem is vártunk mást, de tőletek igen), és így az a Simon Miklós lett a képviselő, aki A szavazat ára című dokumentumfilmben is szerepel mint helyi „kiskirály”, valamint annak a „kiskirálynőnek” a férje, aki az egész térséget rettegésben tartotta: nem írt fel gyógyszert, nem adott orvosi munkavégzési engedélyt, volt, akinek a gyerekét vitette el, mert azt mondta, nem szavaz a Fideszre, vagy éppen a villanyt köttette ki.
          Csak gratulálni tudok. Gratulálok ahhoz, hogy MINDENT megtettek annak érdekében, hogy egy életre megutáltassák magukat az emberekkel…..”

          1. Magyarország utolsó IMF hitel felvevője :Orbán Viktor

          2. Ennyire ég a pofátok Fekete János elvtárs miatt?
            Jól átb@szta Kádár bogyóját.

  4. Magyarország közösségével, a közös jövőnk Európa együttműködésben a jövőnkkel !

      1. Minek?A háborús veszély is elmúlt a választás másnapjára.Szalaifosovicki is visszavonta a katonákat mindenhonnan…

  5. Pócs János távozó Fidesz-képviselő a választások utáni helyzetről: Levágták a disznót
    .
    .
    „Se Magyar Péter, se a tiszások, se a kommentelők még nem vették észre: megnyerték a választásokat. Mondjuk úgy vidékiesen, hogy levágták a disznót.” Maga a Hír Tv is ezt a Pócs János-gondolatot tartotta fontosnak kiemelni Komment c. műsora péntek esti adásából, amelyben a bukott Fidesz-képviselő mellett a múlt vasárnapi választásokon nála is nagyobb pofonba beleszaladó Németh Balázs képviselőjelölt, illetve Szanyi Tibor egykori MSZP-elnökjelölt és Árpási Balázs népszavás újságíró értékelte a fejleményeket.

  6. Ki az a Gálvölgyi? Ennyi gázsiért van önarcképe

    https://www.youtube.com/watch?v=vPMzAuCLWkM

  7. DJ Jeszy megtalálta a vereség okát: az indiai útján bálványimádást elkövető Orbán szabadította el a negatív energiákat

    1. egy ilyen kontár szélhámos eredménytelen ördögűzés több kárt csinál mint hasznot, felpiszkálta a démonjait, a múltkor is hogy átvették az irányítást: ada dadada dadadada

    2. ,,építsünk vissza egy istenfélő, olyan közösséget, amelyik aztán majd nyilván el fogja követni a maga hibáit, de még nem követ el olyan hibákat, hogy magára húzza a belzebubi átkot.”

      Zsolti bácsi mit szól ehhez?

    3. 🤣
      Nem a korrupció, lopás, gyűlöletszítás, pökhendiség, álszentség, hazaárulás, elkent pedofília és társai. Dehogy 🤣
      Alkeszfejű wannabefiatalos temus fellow kids-vájbos sutyerák fasz.

  8. „Levágták a disznót, baj közeleg”: még értékelnek a fideszes politikusok, árulóznak is

  9. Orbán és emberei elhitték, hogy kezükben az örök hatalom receptje (osztogatás, félelemkeltés, szavazatvásárlás), ezért féktelenül és jól láthatóan loptak. Ez megkönnyíti az elszámoltathatóságukat.

  10. Gálvölgyi a Hunnia elmeosztállyal akar szabadságban és békességben élni az emberek megölése után, amit ünnepelt a médiájával, bemutatva az összes történelmet, amit végrehajtottak. Nincs bírósága az áldozatnak, nincsen és nem is volt soha a Hunnia ellen, hiszen ők jelentik a szentháromságot, állandó Jézus várásával az Illéséknek.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű