Wáberer György szerint az április 12-i országgyűlési választás arról fog dönteni, hogy Magyarország Európához vagy Oroszországhoz tartozik-e. „Adj esélyt magadnak! Április 12-e sorsdöntő dátum. Arról fogsz dönteni, hogy Európához akarsz-e tartozni vagy az oroszokhoz. A fiatalok jövője a tét, ezért menjünk el mindannyian szavazni! Derüljön ki végre a többség akarata. Ne maradj közömbös! Ezt a videót oszd meg barátaiddal, ismerőseiddel” – mondta a Facebook-oldalán kedden megosztott videóban Wáberer.
Bár a videóban Wáberer nem mondta ki egyértelműen, hogy szerinte kire érdemes szavazni április 12-én, de már azzal a felvetéssel, hogy szerinte Európa és Oroszország között kell választani vasárnap, arra utalt, hogy nem a kormánypártokat támogatja. Ami annak fényében meglepő lehet, mert 2023 februárjáig a Tokaj-Zemplén térség fejlesztéséért felelős kormánybiztos volt. Ez a megbízatása azután szűnt meg, hogy a miniszterelnök veje, Tiborcz István kivásárolta őt a cégéből, a Waberer’s Internationalből – írta a 444.
Wáberer posztját Orbán Viktor és Magyar Péter sem hagyta reakció nélkül. A miniszterelnök egy J. D. Vance-szel készült közös fotót kommentelt a bejegyzés alá, azzal a szöveggel, hogy „győztes csapat”. A Tisza Párt elnöke pedig piros-fehér-zöld szíveket hagyott Wáberer posztja alatt.

6 Responses
https://uploads.disquscdn.com/images/118836c45dc20d7dc6ec6ec0e48ca83d4f64d3ae029132d26f0ccba00f39f70e.jpg
áruló?
ukránokhoz?
vagy az
oroszokhoz?
De hülye! A magyarokhoz!
sértett simicskákból 12 egy tucat.
Gondolom a Waberer’s is a szokott módon került Tiborczhoz. Egyszer csak, hirtelen a tulajdonosok úgy gondolják, ők már épp eleget kerestek, és emberbaráti szeretetből megszabadulnak az aranytojást tojó tyúktól, hogy Tiborcznak is jó legyen végre valahára.
Ha neked is elvennék a tulajdonod szerintem te is pipa lennél.
1-2 nap és Lölö is üzenni fog, figyeljétek meg, Már anno megüzente a magáét,csak akkor még nem értettük,basszus:”Legyetek bátorak!”😃
14-15 éve történt, egy sajtkészítő története, aki uniós támogatásból hozott létre a tehenészete mellé, ami korábbról megvolt neki, egy sajtkészítő manufaktúrát. Az elvtársak egy tállal lenn voltak az üzem avatásán, amikor már megértek az első sajtok. A gazda adott nekik búcsúzóul egy láda sajtot. Az elvtársak autója azon túl minden hónapban megjelent a láda sajtért. Egy évig ment ez, amikorra a gazda megunta és azt mondta, hogy most már pénzért tud adni. Ezek meg hazamentek az utolsó potyával és megkeresték az üzleti partnereit. Megtiltották nekik, hogy onnan vásároljanak. Itt a vége, fuss el végre!
https://theins.press/en/confession/291172