A kormány Ukrajnát gyanúsítja, Kijev Moszkvát, a szerbek amerikai robbanóanyagról beszélnek

Rácz András: Ez kizárólag Orbán Viktornak és a Fidesz kampányának jó

„Egy fiktív támadó fejével gondolkodva nagyon furcsa lenne most megkísérelni egy merényletet. Ez kizárólag Orbán Viktornak és a Fidesz kampányának jó. Senki másnak” – nyilatkozta a 24.hu-nak Rácz András külpolitikai szakértő a szerbiai fejleményekről.

Hozzátette, sok múlik azon, hogy a szerbek engedélyeznek-e nemzetközi vizsgálatot, illetve az is, hogy a helyi hatóságok mit kommunikálnak majd a Balkán Áramlat vezetékének közelében talált robbanószerről. „Ha azt kommunikálják esetleg, hogy ukrán eredetű a robbanószer, az megágyazhat annak, hogy a magyar kormány erre hivatkozva rendkívüli intézkedéseket vezessen be a választás előtt” – jegyezte meg.

Leszögezte azt is, hogy Szerbia fontos fegyverszállítója Ukrajnának, ezért furcsa lenne, ha Kijev össze akarna veszni Belgráddal úgy, hogy felrobbant egy gázvezetéket.

8 Responses

  1. Török Áramlat: Gyorsan jött a cáfolat, a szerbek egy szóval elintézték az Orbán-kormány állításait az ukrán merényletkísérletről
    A szerb katonai elhárítás igazgatója világosan kimondta, hogy az ukrán szál dezinformáció. !!!! Aleksandar Vučić szerb elnök érdekeinek jobban megfelel, ha migránsokra hárítják a felelősséget.

    ha ha ha
    ti barmok, a hájas szemétládával az élen

  2. Csetnikék nem akarják elveszteni az ukrán megrendelőket a lőszerre, sem a status quo-t az EU-val. Továbbá kell egy kis migránsriogatás, hogy növekedjen az otthoni népszerűségük.
    Eközben Viktorunk gyanútlanul ütközésig tolta a szabályzót, a fékkart meg kitörte, csak nem vette észre, hogy a szerbek már átváltották a váltót, ő pedig a faszerdő felé zúg.

  3. Nem volt tökötök felrobbantani, ezért már tegnap délre leszarta mindenki.
    Mókás, hogy ott tartunk, ha igazi merénylet lett volna azt sem hinné el senki a büdös gané cigánynak 😀

  4. a fidesz egyetlen stratégiája az elmúlt 1 hónapban, hogy vádold az ellenfeled azzal amit te követsz el/fogsz elkövetni.
    De azt is mondhatnám, hogy lendületből belefosnak a ventillátorba és utána szaros szájjal üvöltenek, hogy azért ezt nem kéne, hogy viselkedik már a TISZA meg az ukránok is gyanúsak…

    1. „Az önmerényletet csak azért lengetik be, hogy a valódi merényletet el lehessen kenni vele…

      Minden titkosszolgálati akció egyik fő elvárása a tagadhatóság… És az önmerénylet az egyik legkézenfekvőbb ötlet.”

  5. De hogyan tudja orbán megakadályozni a vezetékünk Szerbiában való felrobbantását, ha itthon védi a vezeték minden méterét?
    (Lógó Csöcs DPK, Kiskundorozsma)

    1. A hozzátartozó infrastruktúrát, elosztóközpontokat, nyomásfenntartó telepeket természetesen mindig őrzik,

      cső annyi van, mint a nyű! ripsz-ropsz kész.

      viszont egy rendes szabadtéri gázrobbanás

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű