Hogyan tudnánk ma legjobban kicseszni a Fidesszel.
Három körzetben visszalépteti a jelöltjeit a Magyar Kétfarkú Kutya Párt (MKKP) „az Orbán-rendszer leváltása” érdekében – jelentette be a párt listavezetője, Nagy Dávid. Az erről szóló videót azzal a felütéssel tették ki a Facebook-oldalukra: „Azon gondolkodtunk, hogyan tudnánk ma legjobban kicseszni a Fidesszel. Tojtunk három meglepetést”.
Az alábbi jelöltjeik nem indulnak a jövő vasárnapi választáson:
- Sándor Balázs – Veszprém 3. OEVK
- Gór-Nagy György – Pest 14. OEVK
- Czvanczig Laci – Nógrád 1. OEVK
