Részletek rövidesen.
Miskolci Levelező Tagozat
Tisztelt Négyessi Anna!
Tisztelt Miskolci Kulturális Központ Nonprofit Kft.!
Az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011. évi CXII. törvény (a továbbiakban: Infotv.) 28. § (1) bekezdése alapján a következő adatigénylést terjesztem elő.
Kérem, szíveskedjen elektronikus másolatban megküldeni részemre a Somogyi András humoristával 2025. évben kötött szerződések másolatát, beleértve az utolsó szerződését megszüntető okiratot, valamint az Ady Endre Művelődési Házban a Miskolci Könyves Kálmán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, valamint a Kaffka Margit Általános és Alapfokú Művészeti Tagiskolája Karácsonyi 2025. évi Betlehemes előadásaira vonatkozó írásbeli megállapodásokat, megrendeléseket, teremfoglalásokat. Továbbá szíveskedjen írásban tájékoztatni arról, hogy a Somogyi András lemondásához vezető állítólagos „túlfoglalás” mekkora anyagi terhet jelentett az intézmény számára, valamint arról, ebben az ügyben milyen belső vizsgálat indult a felelősség megállapítása és az anyagi kár rendezése ügyében.
Mennyiért bérelte volna az Adyt Somogyi? (Terembér)
Egy internetes bejegyzés szerint Ön dolgozott a Nő A Siker Alapítvány-nál.
Mit lehet erről tudni?
Egy városi legenda szerint Ön szervezte Csöbör Katalin fiának esküvőjét. Ez igaz?
Tisztelettel
eszakhirnok.com

14 Responses
válasz?
Egy fideszestől? Hova gondolsz…
xxxxxxxxxx
Nemcsak eskuvot szervezett, hanem a lelkesz fiu jobbkeze volt a kezilabda clubbnal is..
Vigyázzunk azokkal a jobbkezekkel, mert ez így egy kicsit félreérthető… 🙂
Akkor ez sem igaz?
„Bajnai Gordon sógora is megjelent Magyar Péter mellett
Bajnai Gordon sógorának rendezvényközpontjában, a miskolci Tudomány és Technika Házában tervezett politikai fórumot tartani a Tisza. Ez még Magyar Péter tanácsadóinak is feltűnt, akik akkor-2024-ben-még kétségbeesetten próbálták eltitkolni a kapcsolatot Bajnai és a Tisza Párt között. Ezért az utolsó pillanatban kellett helyszínt változtatni. De nem ez az egyetlen kapcsolat a sógor, Hajdú László és Magyar Péterék között: a gazdag, baloldali üzletember több tiszás politikussal is kapcsolatban van, köztük Czipa András miskolci jelölttel. Hajdú karrierje egyébként a Bajnaihoz köthető, a liX Xllis-birodalomból indult el, aztán még a Gyurcsány-kormány idején a cégcsoport jelenlegi vezetőjével, a második leggazdagabb magyar üzletemberrel, Veres Tiborral alapított céget………Bár erős politikai múltja van, a jogász végzettségű Hajdú a 2010-es kormányváltás után miskolci lokálpatrióta vállalkozóként kezdte el építeni magát. Sikerrel, hiszen befolyásos és gazdag üzletemberré nőtte ki magát, a térségbeli sajtóban rendszeresen városépítőként hivatkoznak rá…
Van is alapja a címkének: szülővárosában számos nagyszabású projekt fűződik a nevéhez, így többek között a Népkerti futókör, a Belvárosi Kör Egyesület és a Miskolci Soho.
Ebbe a körbe tartozik a borsodi város egyik legimpozánsabb rendezvény- és közösségi helyszíne, a Tudomány és Technika Háza (TTH) is. Hajdú ugyanis fele részben tulajdonos a TTH mögötti cégben, a Technika Háza Rendezvényszervező Kft.-ben. A sajtóban így vele azonosítják a projektet. „
„Akkor ez sem igaz?”
A magyar nemzet írta, tehát nem. Egyéb?
Brühühühü
2010, 2014, 2018, 2022
Remélem akkor sem lesz sírás amikor legközelebb olaszliszkára tolod a pofádat.
brühühü 2002-ben grázban is ezt röfögte a barom az ápolóknak
„Jaj hány hónapig fogjuk ezt itt nap mint nap olvasni, miután a választási szégyenből, több hónap bujkálás után visszatérnek.
Hogy csak a teljes népesség 25%-a szavazott rátok,
hogy a megjelent választók 50.00000000001 %-a szavazott rátok (az nem többség),
hogy 6 millióan nem szavaztak rátok,
hogy ha összeadunk mindenkit aki nem rátok szavazott, akkor mi győztünk…
hogy ha összeadunk mindenkit, aki nem rátok szavazott, meg aki nem szavazott, akkor Cica 2/3 van…
És mégis, itt az 5. Fidesz 2/3. Ebből kell majd valahogy kimászniuk… Nem lesz egyszerű.”
Nézőpont: „Egy most vasárnap tartott országgyűlési választáson a Fidesz–KDNP legvalószínűbb listás eredménye 45 százalék lenne, míg a Tisza-lista 40 százalékot kapna.” – Meséld már el, fidióta, hogy ha már ti is 40 %-ot mértek a Tiszának, akkor hogy lesz ebből 5. kétharmad a Fidesznek???
Úgy, hogy Orbán gyilkolni (gyilkoltatni) fog!
MINDENKI MENJEN EL ÉS SZAVAZZON !