Meg Katitól önálló gondolatot várni,az olyan mint Zozótól várni hogy ne igyon…:):);)
5
Értem én, hogy az MSZMP tagkönyvedet eldugtad és
terelésképen 23 éve csak Sebestyén tagkönyvéről harsogsz itt, dehogy
még a tiszás rendszerváltó kártyádat belökted a fiók mélyére, letagadod a barátaid elől, azt azért nem gondoltam volna rólad. Egy kiválasztott embernek bátran a zsebébe kell nyúlni.
Magyar Péter: „A párt pénzből működik, és mindig elmondjuk, hogy körülbelül 20 milliárd az a minimum, ami az országgyűlési választásokra szükséges lesz, hogy labdába rúgjunk.”
https://www.youtube.com/watch?v=Pg8z6-ECgKE&t=3015s
8 Responses
Milyen sajtót?Ugye nem a minapra meg a boonra gondolt?
a F.O.S helyi rezidensei nem voltak?
A Minap-ot öt év alatt visszahoztátok a sárga kukából?
Ugyan.Még véletlenül kérdést is kapott volna Kathy.
a Pólusváros felöl? Halmai az Erzsébetvárosban Vezér.
Minek kérdezni, mikor a F.O.S. kérdezés nélkül is tud mindent.
Miért?Boonos köcsögök kérdeztek bármit is?
Meg Katitól önálló gondolatot várni,az olyan mint Zozótól várni hogy ne igyon…:):);)
Értem én, hogy az MSZMP tagkönyvedet eldugtad és
terelésképen 23 éve csak Sebestyén tagkönyvéről harsogsz itt, dehogy
még a tiszás rendszerváltó kártyádat belökted a fiók mélyére, letagadod a barátaid elől, azt azért nem gondoltam volna rólad. Egy kiválasztott embernek bátran a zsebébe kell nyúlni.
Magyar Péter: „A párt pénzből működik, és mindig elmondjuk, hogy körülbelül 20 milliárd az a minimum, ami az országgyűlési választásokra szükséges lesz, hogy labdába rúgjunk.”
https://www.youtube.com/watch?v=Pg8z6-ECgKE&t=3015s