Miskolc. Csöbör megetette a helyi sajtót

8 Responses

    1. a F.O.S helyi rezidensei nem voltak?

      A Minap-ot öt év alatt visszahoztátok a sárga kukából?

          1. Meg Katitól önálló gondolatot várni,az olyan mint Zozótól várni hogy ne igyon…:):);)

          2. Értem én, hogy az MSZMP tagkönyvedet eldugtad és
            terelésképen 23 éve csak Sebestyén tagkönyvéről harsogsz itt, dehogy
            még a tiszás rendszerváltó kártyádat belökted a fiók mélyére, letagadod a barátaid elől, azt azért nem gondoltam volna rólad. Egy kiválasztott embernek bátran a zsebébe kell nyúlni.

            Magyar Péter: „A párt pénzből működik, és mindig elmondjuk, hogy körülbelül 20 milliárd az a minimum, ami az országgyűlési választásokra szükséges lesz, hogy labdába rúgjunk.”
            https://www.youtube.com/watch?v=Pg8z6-ECgKE&t=3015s

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű