ha nem lennél megzavarodott idióta akkor látnád, hogy egy fideszes a vargamihályod éppen kitünteti bajnai sógorát, akkor most te vagy a hülye vagy már ketten vagytok 😀 és ezt nem győzöd itt is hirdetni ország-világnak
ideje már egy alapos drograzziának ott a háromperkettőben
a nap

4 Responses
És akkor a Kis Jani ogy képviselőről még nem is beszéltünk, szintén Bajnai rokon és milyen szerepet játszott a libás perben?
Eddig is éreztem egy jó adag ellenszenvet a Kanadából hazatántorgó miskolci megváltó iránt,de most már tudom,hogy nemcsak a nyálas,mézes-mázas bugyuta próféciái, hanem a langyi kézfogásai miatt is.
Csigavér! Mellárt,….Sólyom Lászlót….Simicskát…..stb. stb….Magyar Pétert,stb,stb
Hogy megszerette a baloldal.😁😂🤣😂😁
Lesza..ak! Ha nem tünteti ki, az a baj. Ha kitünteti, az a baj.