A pedofília miatt a papi hivatástól és a gyerekekkel való foglalkozástól eltiltott Szűcs Balázs atya, aki ún. csendes szobát működtetett a Szőlő utcai Budapesti Javítóintézetben, egy idő után Erdélyben folytatta pályafutását. Az erdélyi és moldvai csángó gyermekek felemelkedését segítő Böjte Csaba atyával személyesen is találkozott. Szűcs Balázs 2015-ben a hazai katolikus egyház Regnum Marinum kongregátum atyjaként elsőáldozó kisiskolások felkészítésében is közreműködött.

4 Responses
Vajon miért nem lep meg??
Ahogy az sem, hogy molnár mellette ül…
És? A Jakobinusok , a bolsik ősei, több száz éve gyűlölik a papokat.
A Nagy Böszme vezeklésként többször is bérmálkozott.
De legalább egy hittanos osztálytársát sem jelentette fel, mint a magadfajta zalkás ijfúkomcsi tetű….