Miskolc. Jégpálya. Csak tudnám, minek hizlaljuk Tocát, Bandeszt meg Bajuszt?

Az egész város egybefüggő jégpálya. Csak tudnám, minek hizlaljuk Tocát, Bandeszt meg Bajuszt?

Amúgy Csöbinek meg eltörött a hólapátja?

3 Responses

  1. Libegőt kell mindenhová építeni meg új padot kihelyezni és meg van oldva a probléma. A prolicsoda fesztivál után legalább minden tiszta zsír lesz, húgy, ember/kutyaszar meg csikk, mit nekünk egy kis jégpáncél meg járhatatlan út. A városért dolgozni kell.

    6
    1
  2. Nem értem, miért nem dolgoznak a közmunkások, akik éveken keresztül reggel leszórták a járdákat, villamos-busz megállókat, zebrákat. Nem fizetik őket? Hónap elejétől nem tudom intézni az ügyeimet, mindent halasztanom kell, mert a lábaimat tx

    5
    1

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű