Az egész város egybefüggő jégpálya. Csak tudnám, minek hizlaljuk Tocát, Bandeszt meg Bajuszt?
Amúgy Csöbinek meg eltörött a hólapátja?
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
Az egész város egybefüggő jégpálya. Csak tudnám, minek hizlaljuk Tocát, Bandeszt meg Bajuszt?
Amúgy Csöbinek meg eltörött a hólapátja?
3 Responses
Ez a városnak hazudozott tákolmány egy stabil putri.
Libegőt kell mindenhová építeni meg új padot kihelyezni és meg van oldva a probléma. A prolicsoda fesztivál után legalább minden tiszta zsír lesz, húgy, ember/kutyaszar meg csikk, mit nekünk egy kis jégpáncél meg járhatatlan út. A városért dolgozni kell.
Nem értem, miért nem dolgoznak a közmunkások, akik éveken keresztül reggel leszórták a járdákat, villamos-busz megállókat, zebrákat. Nem fizetik őket? Hónap elejétől nem tudom intézni az ügyeimet, mindent halasztanom kell, mert a lábaimat tx