Egy nagy akksigyártóval folynak a tárgyalások de nem merik a választások előtt bejelenteni. Nekik kell a terület.
A nap
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
Egy nagy akksigyártóval folynak a tárgyalások de nem merik a választások előtt bejelenteni. Nekik kell a terület.
A nap
4 Responses
Hol van ilyenkor zsuzsika???
Ahol akar.Mi közöd hozzá?
A lítiumbányákat és lítium-komposztálókat felügyeli. A tengervíz tele van lítiummal , ennek ellnére harcol az öko_lítiumért.
„Lítiumot használnak minden hordozható elektronikai eszköz és kütyü mellett az elektromos autók akkumulátoraiban is
Bányászat
12. Kanada – 15 tonna évente
11. Nigéria – 50 tonna évente
10. Namíbia – 500 tonna évente
9. Bolívia – 540 tonna évente
8. Portugália – 900 tonna évente
7. Zimbabwe – 1200 tonna évente
6. Brazília – 1500 tonna évente
5. Amerikai Egyesült Államok – 5000 tonna évente
4. Argentína – 6200 tonna évente
3. Kína – 14 ezer tonna évente
2. Chile – 26 ezer tonna évente
1. Ausztrália – 55 ezer tonna évente”
Add össze.
És “AMÍG LÓSZAR VAN, VERÉB IS LESZ.”
Amíg gyártás van bontás is lesz
Környezetvédelmi okból
„megújuló lítium”
Gratulálok klinkerb@szó. És?Lehet hogy a büdösdoktor gazdádnak meg neked inkább litiummal kellene foglalkozni…Mondjuk ha egy engedélykérelmet sem tudtok megírni, akkor úgy nehéz…:):):)