60 000 doboz illegális dohány. Helló bazmegye

Az egyik borsodi település parkolójában

60 000 doboz illegális dohány

A teherautó rakteréből összesen 60 000 doboz, magyar zárjegy nélküli cigaretta került elő.

Az illegális áru mellett a pénzügyőrök lefoglalták:

a bűncselekményhez használt teherautót,

a jármű utasterében talált mobiltelefonokat,

a fuvarozással kapcsolatos nyugtákat,

valamint a jármű mozgását nyomon követő technikai eszközöket.

Százmillió feletti kár, börtön lehet a vége

A lefoglalt dohányáru után be nem fizetett adók és járulékok miatt a központi költségvetést ért vagyoni hátrány összege meghaladja a 100 millió forintot.

A NAV Észak-magyarországi Bűnügyi Igazgatósága az ukrán-magyar kettős állampolgárságú férfit költségvetési csalás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt hallgatta ki. Az elkövetőt a kihallgatást követően azonnal őrizetbe vették, és kezdeményezték letartóztatását.

Egy válasz

  1. Várható volt, hogy a trafik mutyik és amik őket felemelték, az Uniós központja a Rákóczi térnek gazdagulása, hogy folyamatosan emelik a dohányárut, melyet legtöbben a nyomorultak szívnak, bevonzza a fekete kereskedelmet. Így lenne ez a kenyérnél is, ha nem lehetne megfizetni az árát, vagy bármilyen termékkel. Talán Dániában, vagy Norvégiában van, hogy nincsen munkanélküliség, őket is dolgoztatják mindenfelé, este kapnak érte alkoholt, cigarettát és valamennyi pénzt.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű