Leszögezve, hogy nem áll szándékomban sem a kutya, sem a gazdája érdemeit vitatni, vajon hány olyan mentőorvos és traumatológus van, akimsokkal több életet mentett meg, de se szobra, de még egy táblácskája sincs?
Ez az egész eltúlzott cirkusz engem a villanyrendőrre emlékeztet. Újjá lett építve, de minek.

5 Responses
Tűpontos!!!
Na,azt a szoci- komcsi-libsi fostalicskát nem lehet űberelni!
Nagyon fontos indikátorok ezek. Jól jelzik, hogy a városnak nincs jövője, mert itt sem észnek, sem erkölcsnek nincs helye. Ész és erkölcs megléte esetén sem a prosztó rendőrbudi nem állna, sem ez a szobortoszó ökörség nem merült volna fel.
Szerintem nem a város jövőképével van baj,hanem egyes potentáltak képességeivel és szándékaival.Ki is intézte, szorgalmazta és végül engedélyezte a rendőr bódét?Ki erőltette át a város vezetésén az újgyőri rozsdás giga köpőcsészét?Ki engedélyezte az Erzsébet fürdő védett épületrészének a lebontását?Ki támogatta és engedélyezte az Avas oldali ötcsillagos vaddisznó mulcs dagonyát?
Egyébként jogos. Mi az isten faszáért kell egy olyan embernek szobrot állítani, ax xszobrot. Függetlenül attól, hogy néha tett jót is, de valójában egy sxx x. Ami Novák Katalinnak és Varga Juditnak a pedofil botrány volt, az lesz majd Tocának is a szoborállítás ügye. Kár érte, hogy ekkor marhaságra bólintott rá polgármesterként. Csúnyán bele fog bukni, ha napvilágot lát az igazság. Viszont meg is fogja érdemelni,x annak semmi keresnivalója nincs egy város polgármesteri székében.