Na, de doktor úr! Betetszett állni a sorba? Szervezett visszavonulás van. Akárcsak Afganisztánból
„Másfél éve ezt a pszichózist masszírozza az ellenzéki tábor agyába a tiszás propagandaüzemmódra átállt Telex, 444, HVG, 24, RTL, Népszava, Klubrádió, a végtelen mennyiségű „kutató”, „újságíró”, „influenszer”, műsorvezető. A Szily Lászlók, Herczeg Márkok, Ónody-Molnár Dórák, Egri Viktorok, Ruff Bálintok, Schulz Nórák, Bruck Andrások, Puzsér Róbertek, Mérő Verák, Pottyondy Edinák, Noárok, Somogyi Andrások, Tibi Atyák, Fókuszcsoport Ádámok.
Aztán ahogy vége a gyereknapnak és kezdenek visszarendeződni az erőviszonyok, kezdenek beérni a kormány kampányintézkedései, úgy jönnek a baljós hírek a Tisza tájáról: az immár trendszerűen romló számok, a pár száz fős „nagygyűlésekről” készült drónfelvételek, a botrányok és a szembeötlő kompetenciahiány a Tisza applikációtól a jelöltállításon át a programalkotásig.
És ez az, amit egy nárcisztikus pszichopata sosem képes asszertíven kezelni, helyette jön a tombolás, a rombolás, a tények el nem fogadása, a fél évvel ezelőtti „aranykor” dühös visszakövetelése. A lába alól kicsúszó talaj nem higgadt újratervezésre sarkallja, hanem a radikalizálódás irányába löki a pácienst. Jönnek a sértett, ugató stílusú kommentcsaták mindenkivel, a maradék alkalmassági imidzs lerombolása.
Eközben az ellenfél azt teszi, amit a politika tankönyvek tanácsolnak: az utolsó hónapokban konszolidál, húzódik be középre, felelősséget és higgadt bölcsességet igyekszik reprezentálni, mert tudja, hogy a választásokat középről lehet megnyerni.
Ez az, amire Magyar Péter habituálisan alkalmatlan, és az ellenzéki közeg még súlyosbította is a mentális állapotát, amikor másfél éven keresztül elhitették vele, hogy az ő seggéből világít a napsugár, és az ő NER-ből való kipenderítésével kezdődött a történelem.
Magyar Péter ezekben a hetekben veszíti el a választást, és ezt csak önmagának és a végtelenül beteg közegének köszönheti. „
„Na, de doktor úr! Betetszett állni a sorba? Szervezett visszavonulás van. Akárcsak Afganisztánból”
Ahogyan a szovjet testvéreitek tették anno??? 😀
A többi hablaty propagandának is szánalmasan gyenge. Erőlködjetek csak „harcosok”, annál nagyobb lesz a pofon jövő tavasszal. Ettől a pofontól azonban már sosem álltok talpra, ki lesztek számolva, le lesztek nullázva. Addig pedig ábrándozzatok, építsétek magatok köré az álomvilágot! Nem egészen 150 nap múlva sírva, a taknyotokon csúsztok végleg a megérdemelt helytekre, a pöcegödörbe.:D 😀 😀
Tudjuk. Időtenygely nincs. A fidesz tábor elpárolog. Brüsszel Petyánál lesz mint az öt hatalmi ág; a parlament, kormányzás,bíróság,média, gazdasági hatalom. 😁😂🤣😁😀
Ezen röhög majd Horn Gabika az apósával Niedermüller elvtárssal.
A Bitcoin Bányaipar meg dudál a melegcsákány váltásnál , mint tette azt Pötyike példaképe Demszky elvtárs a kátyúk előtt, mi?
Nem, b+! A konditermi jelenlét egy jelképe annak, hogy az elhízott egyélőistenetek túllőtt a célon! ( nem csak az zabálásban)! Vissza kéne fognia magát, mert csúnyán rá fog b@szni!
De tőlem nyugodtan dolgozhat a koleszterin a zsíros testében! 😀 Lesz@rom!
Le vagy maradva koleszterin tudás dolgában. Orbán húsevő volt-van-lesz.
„Ahhoz a felismeréshez, hogy nem az állati zsírok, hanem a finomított szénhidrátok okozzák a szív és érrendszeri betegségeket, már hatvan évvel ezelőtt el lehetett volna jutni – és sokan meg is fogalmazták ezt az elméletet. Már az 1960-as években ismert volt az is, hogy a finomított szénhidrátokra épülő étrend megnöveli a kisméretű LDL-részekék számát, és nagyon magas trigliceridszintet eredményez. Minden készen állt a valódi magyarázatra. Ha nem Keys arroganciája és tudományhamisítása diadalmaskodott volna, akkor a kutatók a szénhidrát-szívbetegség-hipotézis biológiai alapjait keresve pár lépésben eljutottak volna oda, hogy a finomított szénhidrátfogyasztás következményeként kialakuló metabolikus szindróma és a jellegzetes ateroszklerózist eredményező vérzsírprofil a kardiovaszkuláris betegségek alapja. És máris a kezünkben lett volna a hatékony kezelés kulcsa: nem a zsírok, hanem a finomított szénhidrátok fogyasztásának csökkentése. Ha nem Keys halvaszületett teóriája győzedelmeskedett volna, akkor nem egy hamis teória kudarcra ítélt igazolására fordítottak volna horribilis összegeket, hanem hasznos orvostudományi kutatásokra. Sok millió ember tovább élhetett volna, nem hízott volna el a nyugati népesség, nem harapódzott volna el a rák és a cukorbetegség. Egy más világban élnénk, egészségesen táplálkoznánk, a dietetika és a közegészségügy nem egészségromboló tanácsokkal látná el az embereket, és nem a zsír- és a sócsökkentést tűzné megfakult zászlajára”
Ha Putyin második Jelcin lenne, már Moszkvában lennétek.
„Borisz Jelcin és Bill Clinton kapcsolata egészen szórakoztató volt ahhoz képest, hogy alapvetően két egymással szemben álló világhatalom vezetőiről volt szó. A két politikus nem egyszer találkozott és tárgyalt egymással, azonban az első alkalom kifejezetten emlékezetesre sikerült. Az más kérdés, hogy maga Borisz Jelcin nem biztos, hogy tisztán emlékszik belőle mindenre, ahogy azokra az esetekre sem, amikor más politikusokat hozott kellemetlen helyzetbe.
Jelcin 1994-ben utazott Washingtonba tárgyalni Clintonnal, de a csúcstalálkozó előtti éjszaka meglehetősen furcsa dolog történt. Az amerikai titkosszolgálat satu részegen, alsógatyában, tök egyedül talált rá Jelcinre a Pennsylvania Avenue-n, ahogy taxit próbál leinteni. Az ügynökök próbálták Jelcint valahogy hazaküldeni a Blair House-ba, az amerikai elnök vendégházába, de Jelcin erre nem volt hajlandó, mert pizzát szeretett volna enni. Amikor az ügynökök megkérdezték Clintontól, hogyan végződött az éjszaka, röviden csak annyit mondott,
14 Responses
húsz kiló?
az nála egy kiadósabb szarás
Na, de doktor úr! Betetszett állni a sorba? Szervezett visszavonulás van. Akárcsak Afganisztánból
„Másfél éve ezt a pszichózist masszírozza az ellenzéki tábor agyába a tiszás propagandaüzemmódra átállt Telex, 444, HVG, 24, RTL, Népszava, Klubrádió, a végtelen mennyiségű „kutató”, „újságíró”, „influenszer”, műsorvezető. A Szily Lászlók, Herczeg Márkok, Ónody-Molnár Dórák, Egri Viktorok, Ruff Bálintok, Schulz Nórák, Bruck Andrások, Puzsér Róbertek, Mérő Verák, Pottyondy Edinák, Noárok, Somogyi Andrások, Tibi Atyák, Fókuszcsoport Ádámok.
Aztán ahogy vége a gyereknapnak és kezdenek visszarendeződni az erőviszonyok, kezdenek beérni a kormány kampányintézkedései, úgy jönnek a baljós hírek a Tisza tájáról: az immár trendszerűen romló számok, a pár száz fős „nagygyűlésekről” készült drónfelvételek, a botrányok és a szembeötlő kompetenciahiány a Tisza applikációtól a jelöltállításon át a programalkotásig.
És ez az, amit egy nárcisztikus pszichopata sosem képes asszertíven kezelni, helyette jön a tombolás, a rombolás, a tények el nem fogadása, a fél évvel ezelőtti „aranykor” dühös visszakövetelése. A lába alól kicsúszó talaj nem higgadt újratervezésre sarkallja, hanem a radikalizálódás irányába löki a pácienst. Jönnek a sértett, ugató stílusú kommentcsaták mindenkivel, a maradék alkalmassági imidzs lerombolása.
Eközben az ellenfél azt teszi, amit a politika tankönyvek tanácsolnak: az utolsó hónapokban konszolidál, húzódik be középre, felelősséget és higgadt bölcsességet igyekszik reprezentálni, mert tudja, hogy a választásokat középről lehet megnyerni.
Ez az, amire Magyar Péter habituálisan alkalmatlan, és az ellenzéki közeg még súlyosbította is a mentális állapotát, amikor másfél éven keresztül elhitették vele, hogy az ő seggéből világít a napsugár, és az ő NER-ből való kipenderítésével kezdődött a történelem.
Magyar Péter ezekben a hetekben veszíti el a választást, és ezt csak önmagának és a végtelenül beteg közegének köszönheti. „
„Na, de doktor úr! Betetszett állni a sorba? Szervezett visszavonulás van. Akárcsak Afganisztánból”
Ahogyan a szovjet testvéreitek tették anno??? 😀
A többi hablaty propagandának is szánalmasan gyenge. Erőlködjetek csak „harcosok”, annál nagyobb lesz a pofon jövő tavasszal. Ettől a pofontól azonban már sosem álltok talpra, ki lesztek számolva, le lesztek nullázva. Addig pedig ábrándozzatok, építsétek magatok köré az álomvilágot! Nem egészen 150 nap múlva sírva, a taknyotokon csúsztok végleg a megérdemelt helytekre, a pöcegödörbe.:D 😀 😀
Azé’ a szovjet testvérek jellemesebben vonultak ki, mint a biden majmok.
Valahogy a fekete piacon sem hagytak annyi fegyvert , lőszert…
Ja, felfutást engedtek meg az ukrán fegyverkereskedők számára.
Tudjuk. Időtenygely nincs. A fidesz tábor elpárolog. Brüsszel Petyánál lesz mint az öt hatalmi ág; a parlament, kormányzás,bíróság,média, gazdasági hatalom. 😁😂🤣😁😀
Ezen röhög majd Horn Gabika az apósával Niedermüller elvtárssal.
A Bitcoin Bányaipar meg dudál a melegcsákány váltásnál , mint tette azt Pötyike példaképe Demszky elvtárs a kátyúk előtt, mi?
Ez a „valamikor konditermi jelenlét” volt az Ön számára a legfontosabb üzenet?
Ez olyan, mint Csernus doktor könyve a női nemről?
Hagyó Miklósra cserélte a felesége Csernust
https://www.blikk.hu/sztarvilag/hagyo-miklosra-cserelte-a-felesege-csernust/xzbjcwv
Nem, b+! A konditermi jelenlét egy jelképe annak, hogy az elhízott egyélőistenetek túllőtt a célon! ( nem csak az zabálásban)! Vissza kéne fognia magát, mert csúnyán rá fog b@szni!
De tőlem nyugodtan dolgozhat a koleszterin a zsíros testében! 😀 Lesz@rom!
Le vagy maradva koleszterin tudás dolgában. Orbán húsevő volt-van-lesz.
„Ahhoz a felismeréshez, hogy nem az állati zsírok, hanem a finomított szénhidrátok okozzák a szív és érrendszeri betegségeket, már hatvan évvel ezelőtt el lehetett volna jutni – és sokan meg is fogalmazták ezt az elméletet. Már az 1960-as években ismert volt az is, hogy a finomított szénhidrátokra épülő étrend megnöveli a kisméretű LDL-részekék számát, és nagyon magas trigliceridszintet eredményez. Minden készen állt a valódi magyarázatra. Ha nem Keys arroganciája és tudományhamisítása diadalmaskodott volna, akkor a kutatók a szénhidrát-szívbetegség-hipotézis biológiai alapjait keresve pár lépésben eljutottak volna oda, hogy a finomított szénhidrátfogyasztás következményeként kialakuló metabolikus szindróma és a jellegzetes ateroszklerózist eredményező vérzsírprofil a kardiovaszkuláris betegségek alapja. És máris a kezünkben lett volna a hatékony kezelés kulcsa: nem a zsírok, hanem a finomított szénhidrátok fogyasztásának csökkentése. Ha nem Keys halvaszületett teóriája győzedelmeskedett volna, akkor nem egy hamis teória kudarcra ítélt igazolására fordítottak volna horribilis összegeket, hanem hasznos orvostudományi kutatásokra. Sok millió ember tovább élhetett volna, nem hízott volna el a nyugati népesség, nem harapódzott volna el a rák és a cukorbetegség. Egy más világban élnénk, egészségesen táplálkoznánk, a dietetika és a közegészségügy nem egészségromboló tanácsokkal látná el az embereket, és nem a zsír- és a sócsökkentést tűzné megfakult zászlajára”
Mindenki elhízik aki abbahagyja a sportolást.
Hagyó lefogyott.
Aztán milyen hosszú lenne kilométerben az arcvonal?
Putyinnak csak egy felperzselt föld sáv kell Oroszország határa és az első európai NATO támaszpont között.
Ha Putyin második Jelcin lenne, már Moszkvában lennétek.
„Borisz Jelcin és Bill Clinton kapcsolata egészen szórakoztató volt ahhoz képest, hogy alapvetően két egymással szemben álló világhatalom vezetőiről volt szó. A két politikus nem egyszer találkozott és tárgyalt egymással, azonban az első alkalom kifejezetten emlékezetesre sikerült. Az más kérdés, hogy maga Borisz Jelcin nem biztos, hogy tisztán emlékszik belőle mindenre, ahogy azokra az esetekre sem, amikor más politikusokat hozott kellemetlen helyzetbe.
Jelcin 1994-ben utazott Washingtonba tárgyalni Clintonnal, de a csúcstalálkozó előtti éjszaka meglehetősen furcsa dolog történt. Az amerikai titkosszolgálat satu részegen, alsógatyában, tök egyedül talált rá Jelcinre a Pennsylvania Avenue-n, ahogy taxit próbál leinteni. Az ügynökök próbálták Jelcint valahogy hazaküldeni a Blair House-ba, az amerikai elnök vendégházába, de Jelcin erre nem volt hajlandó, mert pizzát szeretett volna enni. Amikor az ügynökök megkérdezték Clintontól, hogyan végződött az éjszaka, röviden csak annyit mondott,
hát, végül megkapta a pizzáját.”
Ki mondta, hogy második Jelcin legyen? De mondjuk második Gorbacsov lehetne!
ahhoz kell egy második Reagen
lehet, hogy Trump bácsi erre utazik.
(nagyon meg akarja a sötét Amerika buktatni. Sok hazátlan senkiházi álma egy Orbán_Putyin_Trump repülőgépszerencsétlenség)