Akkor minek is van Miskolcnak főépítésze?Nem hiszem,hogy a miskolci főépítész akarata ellenére bárki is kaphat ilyen városképileg fontos épületre bontási engedélyt, csak ki kellett volna állni az építészet ügye mellett! Tudtommal a kormányhivatal azzal kezdi a papírmunkát, hogy az ő szakmai egyetérését kikéri?Másról van itt szó,egyszerűen az építtetői mohóság felülírta a város,140 ezer ember és a többezer idelátogató turista érdekét.Miskolc féltve őrzött értékei így mennek szép lassan a sűllyesztőbe.Lakótelepi arculatú lakópark a Szent István térre, kockás,semmitmondó épületek a rehabilitációra kijelölt Bazár tömbben és a Grizzly bővítésnek sincs semmi köze a műemlékvédelemhez.Mi folyik itt?Modern falurombolás?

3 Responses
A Grizzly bővítést hogy lehetett engedélyezni??? Máskor egy kuka kihelyezés városképromboló és nem lehet, az a monstrum meg pont odaillik??? Ki is társult be oda? Ki is vmi műemlékvédelmi intézet vezetője?
Ez a lány a Városházán dolgozott Veres alatt
Van olyan,hogy aláírógép.Zsetonnal működik. Politikusoknak,oligarcháknak mindent.