Hoppá. A város beperelte a katasztrófavédelmet a Barlangfürdő ügyében…

✅2. A város beperelte a katasztrófavédelmet? Miskolci Fürdők Kft. (a perbelépésüket követően az önkormányzattal és a Miskolc Holding Zrt.-vel együtt) felperesként kérte a Katasztrófavédelmi Igazgatóság tűzvizsgálati jelentésének a megsemmisítését. Egyben új eljárás lefolytatását követelte, amelyben törölni kérte a karbantartás hiányára és a felülvizsgálat hiányára, mint a tűz keletkezésének okára vonatkozó kitételt. (Igaz, a polgármester augusztusi videójában éppen ezzel vádolt meg, de másban is mondtak már maguknak ellent, úgyhogy kicsire ne is adjunk!) Ennek részleteiről a holding közérdekű adatigénylésem ellenére sem adott tájékoztatást, a közigazgatási perről a Miskolci Törvényszék tájékoztatta a lánglovagok.hu portált, nekünk is csupán innen származnak az információink

Írja Szopkó Tibor

14 Responses

  1. Ez a Szopkó nem tudom, ezeket honnan veszi, ezeket a marhaságokat. Jó nagy mesüge

    1. Krizánál is így kezdtétek
      aztán 2019-től hoztatok a Városba egy dk-mszp viszályt.

        1. Ja, ja
          amiből 36 a tiétek
          12 meg CNG lízing

          Veres alatt még a Lizing díjat is az Állam bá fizette, úgy mint a konszolídációt

          Volt miből! Elvtársaid telehagyták a devizahitelesek zsebét, az önkormik kasszáját, az Állam bácsi aranyrud trezorját.

          És van pofátok szajkózni, hogy 57,57, 47, 57, 57 a MIK deviza kötvények mellett

          Na,ezért buktatok.

          Jöhetsz itt azzal , hogy Kriza ezt-azt-amazt-emezt mondta.

          Volt 5 évetek, hagytatok egy viszályt., bevakoltátok a Vajda zálogházat. Ennyi.

          1. Ne vergődj Zolika :
            2013 Keriza „Miskolc MINDEN adósságát átvállalja a kormány”

            „Kriza ezt-azt-amazt-emezt mondta.”Ugye nem azt akarod mondani, hogy beszélt össze-vissza…Érdekes,hogy akkoriban egyikőtök sem tiltakozott , most meg posztumusz lehazugozod…? …Az ifjúkommunisták már csak ilyenek, minden a pofájukra fér…

  2. Orbán Viktor:
    Általában mindenre készülök, de például készülök arra is, hogy nyerni fogunk ’26 áprilisában!🇭🇺🇭🇺❤

    1. Pont olyan sok eredménye lesz ennek is, mint annak amikor 2 hétig gyúrt tiktokon

    2. „Elértük: lemondott a Szőlő utcai intézet megbízott igazgatója!
      A képen KX Xa KáXoly, – aki megbízott igazgató lett a Szőlő utcában Juhász Péter Pál letartóztatása X-, amint éppen megtapos egy gyereket.
      Ma reggel megkerestem, felszólítottam a lemondásra, délután visszahívott, hogy megtette.
      Minden részletet megtudszhatsz a holnapi videómból, nagyon durva felvételekkel illusztrálva.”

      „Ezek mind állatok?😡Remélem semmi nem lesz elfelejtve: minden fel lesz jegyezve és minden el lesz rendezve!😡 Hallod te indiai génhibás aberrált hájkonténer?”

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű