2. A város beperelte a katasztrófavédelmet? Miskolci Fürdők Kft. (a perbelépésüket követően az önkormányzattal és a Miskolc Holding Zrt.-vel együtt) felperesként kérte a Katasztrófavédelmi Igazgatóság tűzvizsgálati jelentésének a megsemmisítését. Egyben új eljárás lefolytatását követelte, amelyben törölni kérte a karbantartás hiányára és a felülvizsgálat hiányára, mint a tűz keletkezésének okára vonatkozó kitételt. (Igaz, a polgármester augusztusi videójában éppen ezzel vádolt meg, de másban is mondtak már maguknak ellent, úgyhogy kicsire ne is adjunk!) Ennek részleteiről a holding közérdekű adatigénylésem ellenére sem adott tájékoztatást, a közigazgatási perről a Miskolci Törvényszék tájékoztatta a lánglovagok.hu portált, nekünk is csupán innen származnak az információink
Írja Szopkó Tibor

14 Responses
Ez a Szopkó nem tudom, ezeket honnan veszi, ezeket a marhaságokat. Jó nagy mesüge
Pereld be Pufi!
Beépített kibeszélő. Magyarul… lesz@rja az esküjét.
Ad időt, érveket felkészülni a másik peres félnek.
Toca fejére már tényleg csak egy bohócsipka hiányzik…
Már régóta rajta van.
Krizánál is így kezdtétek
aztán 2019-től hoztatok a Városba egy dk-mszp viszályt.
Be is igazolta a várakozasokat a maestro.57 milliárdnyi minusz.
Ja, ja
amiből 36 a tiétek
12 meg CNG lízing
Veres alatt még a Lizing díjat is az Állam bá fizette, úgy mint a konszolídációt
Volt miből! Elvtársaid telehagyták a devizahitelesek zsebét, az önkormik kasszáját, az Állam bácsi aranyrud trezorját.
És van pofátok szajkózni, hogy 57,57, 47, 57, 57 a MIK deviza kötvények mellett
Na,ezért buktatok.
Jöhetsz itt azzal , hogy Kriza ezt-azt-amazt-emezt mondta.
Volt 5 évetek, hagytatok egy viszályt., bevakoltátok a Vajda zálogházat. Ennyi.
Ne vergődj Zolika :
2013 Keriza „Miskolc MINDEN adósságát átvállalja a kormány”
„Kriza ezt-azt-amazt-emezt mondta.”Ugye nem azt akarod mondani, hogy beszélt össze-vissza…Érdekes,hogy akkoriban egyikőtök sem tiltakozott , most meg posztumusz lehazugozod…? …Az ifjúkommunisták már csak ilyenek, minden a pofájukra fér…
Gratulálok mindenkinek, aki ezeket az idiótákat megszavazta.
Orbán Viktor:
Általában mindenre készülök, de például készülök arra is, hogy nyerni fogunk ’26 áprilisában!🇭🇺🇭🇺❤
Pont olyan sok eredménye lesz ennek is, mint annak amikor 2 hétig gyúrt tiktokon
„Elértük: lemondott a Szőlő utcai intézet megbízott igazgatója!
A képen KX Xa KáXoly, – aki megbízott igazgató lett a Szőlő utcában Juhász Péter Pál letartóztatása X-, amint éppen megtapos egy gyereket.
Ma reggel megkerestem, felszólítottam a lemondásra, délután visszahívott, hogy megtette.
Minden részletet megtudszhatsz a holnapi videómból, nagyon durva felvételekkel illusztrálva.”
„Ezek mind állatok?😡Remélem semmi nem lesz elfelejtve: minden fel lesz jegyezve és minden el lesz rendezve!😡 Hallod te indiai génhibás aberrált hájkonténer?”