A Grizzly bővítést hogy lehetett engedélyezni??? Máskor egy kuka kihelyezés városképromboló és nem lehet, az a monstrum meg pont odaillik??? Ki is társult be oda? Ki is vmi műemlékvédelmi intézet vezetője?
A nap
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
A Grizzly bővítést hogy lehetett engedélyezni??? Máskor egy kuka kihelyezés városképromboló és nem lehet, az a monstrum meg pont odaillik??? Ki is társult be oda? Ki is vmi műemlékvédelmi intézet vezetője?
A nap
2 Responses
Főépítészünk nem ér rá harcolni Miskolc építészeti arculatának védelméért,ehelyett mindenféle magamutogató mozgalmár akcióban vesz inkább részt.
Kedves Kommentelők!
Én szemelyszerint nem értek a emlékmű jellegű épületekre vonatkozó törvényekhez, viszont egy csomó epulet all teljesen üresen csak azért, mert műemlék jellege miatt nem lehet bennuk egykönnyen építkezni. Pedig milyen ékes kincsei lehetnének azok a városunknak! Jobb kihasználni az adott teret, mint hagyni lepukkanni egy műemléket.
Szerintem a Grizzly egy irtó jó hely, kultúrát és szórakozást hoz a városunkba es ez sokkal fontosabb és jobb annál, mint hogy a hátsó rész (ami végülis egy parkolóból látható, szóval nincs nagyon az ember arcába tolva) miert épül meg. Nekünk szépül, nekünk épül. Nekünk, az embereknek